Tallink Grupp toob juhatusse kaks uut liiget ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Foto: Tallink

Tallink Grupp toob juhatusse kaks uut liiget, kelleks on Kadri Land ja Harri Hanschmidt. Samas rahuldas nõukogu senise juhatuse liikme Janek Stalmeistri palve ta juhatusest tagasi kutsuda.

Alates esmaspäevast tegutseb Tallink Grupi juhatus Paavo Nõgene juhtimisel koosseisus, kuhu kuuluvad lisaks juhatuse esimehele Andres Hunt, Lembit Kitter, Kadri Land ja Harri Hanschmidt.

Kadri Land töötab Tallink Grupis 2005. aastast ning on selle aja jooksul olnud ettevõttes mitmetel juhtivatel ametikohtadel, sealhulgas aastatel 2012-2015 Tallink Grupi juhatuses ning 2016. aastast kontserni globaalsete operatsioonide ja logistika juhina. Aastatel 2005-2015 juhtis Land grupi tütarettevõtet Rootsis. 

Harri Hanschmidt töötab Tallink Grupis 2009. aastast ning on viimase kümne aasta jooksul töötanud ettevõtte investorsuhete juhina ja finantsosakonna juhina ning on 2015. aastast kontserni strateegiliste projektide juhina. Hanschmidt omab majandusinformaatika magistrikraadi Tallinna Tehnikaülikoolist. Enne Tallinkiga liitumist töötas Hanschmidt erinevatel ametikohtadel Eesti IT-valdkonna ettevõtetes.

Harri Hanschmidt on Tallinki suuraktsionäri Ain Hanschmidti poeg.

"Tallink Grupi juhatuses tänasest minu ettepanekul sisse viidud muudatused on oluline samm meie ettevõtte arengus ning vajalikud selleks, et Tallink Grupp oleks ka aastate pärast oma töötajatele kindel tööandja, oma investoritele õige valik ning meie klientidele parim teenusepakkuja," kommenteeris muudatusi Tallink Grupi juhatuse esimees Paavo Nõgene. "Olen veendunud, et täiendasime Tallink Grupi juhatust kahe väga tugeva juhi ning oma valdkonna spetsialistiga. Kadril ja Harril on mõlemal pikaajalised teadmised ja kogemused meie ettevõttes."

"Janek Stalmeistri soov lahkuda ettevõtte juhatusest ja ka kontsernist pärast ligi 20 aastat ettevõttes, ei tulnud talle  kindlasti kergelt, kuid mõistan seda ning soovin talle järgmisteks väljakutseteks edu. Kogu Tallink Grupi pere tänab Janekit tema pikaaegse ning pühendunud panuse eest meie ettevõtte arendamisel viimase 20 aasta jooksul," ütles Nõgene.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: