Tallinna Ülikooli ametiühing otsib tegevjuhti ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Tallinna Ülikool.
Tallinna Ülikool. Autor/allikas: Postimees/Scanpix

Tallinna Ülikooli ametiühing otsib osalise tööajaga tegevjuhti, kellele pakutakse 0,5 koormuse puhul brutopalka 800 eurot.

Tegevjuhi tööülesanneteks on ametiühingu igapäevane asjaajamine, sh eelarve ja liikmeskonna haldamine; ülikooli töötajate kaasamine ametiühingu tegevustesse; liikmeskonna suurendamine; suhtlus ametiühingu liikmete, partnerite ja huvigruppidega; ülikoolitöötajate olukorra parandamiseks vajalike algatuste elluviimine; ürituste korraldamine; ametiühingu veebikeskkonna korrastamine ja veebikanalite haldamine.

Tegevjuhile pakutakse 800 euro suurust brutopalka 0,5 koormuse puhul ning paindlikku töökorraldust - töötada saab nii ametiühingu tööruumides kui ka osaliselt kodus. Konkursi teates märgitakse ka, et tegevjuuhi amet sobib hästi töötamiseks ka õpingute või muu töö kõrvalt.

Soovijad peavad täitma küsimustiku ning esitama enda elulookirjelduse koos motivatsioonikirjaga hiljemalt 11. veebruariks. Tööpakkumisest saab lähemalt lugeda siit.

Toimetaja: ERR

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: