Mehed peksid Kundas naist kurikaga ja viskasid ta koera aknast alla surnuks ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Illustreeriv foto.
Illustreeriv foto. Autor/allikas: Siim Lõvi /ERR

Kundas peksid kaks meest kurikaga naist ning viskasid tema koera aknast tänavale surnuks. Prokuratuuri taotlusel võeti süüd eitavad mehed laupäeval kuni kaheks kuuks vahi alla.

Politseinikud pidasid 7. veebruaril kuriteos kahtlustatavatena kinni 34-aastase ja 31-aastase mehe. Nendele esitati kahtlustus looma suhtes lubamatu teo julmal viisil toimepanemises, kehalises väärkohtlemises ja ähvardamises, teatas Viru ringkonnaprokuratuur.

Mõlemad mehed ei tunnista end esitatud kahtlustustes süüdi.  34-aastane mees ei ole varasemalt kriminaalkorras karistatud, 31-aastane mees on varasemalt kriminaalkorras karistatud.

Viru ringkonnaprokuratuuri abiprokurör Liis Vainola sõnul selleks, et välistada kahtlustatavate poolt uute kuritegude toimepanemise jätkamist, nendest lähtuva ohu ennetamiseks, samuti ka kriminaalmenetluse tagamiseks, tuli nende suhtes kohaldada tõkendina vahistamist. 

"Vahistamine on vältimatu, kuivõrd puudub igasugune alus arvata, et kergem kriminaalmenetluse tagamise vahend - elukohast lahkumise keeld või ka vahistamise asendamine elektroonilise järelevalvega võiks hoida isikut eemal uute kuritegude toimepanemisest samavõrra, kui on seda võimalik kindlustada raskeima tõkendi kohaldamisel," lisas prokurör Vainola.

Maakohus nõustus meeste vahi alla võtmisega.

Toimetaja: Indrek Kuus

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: