E-etteütlusel osales 20 küberväejuhatuse ajateenijat ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Foto: ERR

E-etteütluses osales ka 20 küberväejuhatuse ajateenijat, kes tegid selleks pausi Kloogal väliharjutustel viibides.

Etteütluseks sisustas Kaitsevägi ajateenijatele aga eelkõige tehnikale kuiva keskkonna. Automaat vahetati sülearvuti vastu ja otsiti üles Vikerraadio jaoks piisav levi. Sõrmed olid väliõppustest kanged, kuid see polnud vabandus. Infotehnoloogia teadmisi eeldav küberväejuhatuse ajateenijate lemmikuks kooli ajal olid reaalained, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Küberväejuhatuse ajateenija, reamees Aleksander Parelo ütles, et talle valmistas peavalu komade panemine. "Komadega on alati probleeme olnud. Komadega ma ei saa kunagi pihta. Ma paneks igale poole komasid, aga vist igale poole ei saa panna," ütles ta.

Reamees Ragnar Luga jaoks oli komad ja punktid aga lihtne osa. "Komasid, punkte ja neid asju on lihtne panna. See tuli mul juba ka koolis välja hästi. Pigem oli probleem osade tsitaatide ja ülakomade panemisega. Ja see viimane valik - "enamik"- "enamus ka. Õnneks tuli meelde, mis see õige valik oli," lausus Luga.

Toimetaja: Aleksander Krjukov

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: