Raadio 4 kogus kuulajate abiga Tudulinna asenduskodu lastele üle 20 000 euro ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Raadio 4 peatoimetaja Julia Bali andis Ida-Virumaal Tudulinna asenduskodus üle rohkem kui 20 000 euro suuruse tšeki. Toetussumma koguti raadiokuulajate abiga.

Kuna annetusi kogunes oodatust rohkem, saab MTÜ Maria ja Lapsed laiendada laste mänguväljakut lisaks Tudulinnale ka oma Rakvere asenduskodu maja juures. Kokku elab kahes asenduskodus 28 last.

"Ma ei kujutanud ette, et saame nii palju. See aktsioon oli 26. korda ja see oli paremuselt teine tulemus," kiitis Raadio 4 "Jõulurõõmu kuulutuse" projektijuht Olga Šubin "Aktuaalsele kaamerale".

Miks see nii edukas oli?

"Võibolla selle pärast, et kui me korjame toetust Ida-Virumaale, siis siin on nii venelased kui ka eestlased ja kõikidel on väga soojad südamed ja nad tahavad aidata," pakkus Šubin.

"Natuke me oleme lastega koos rääkinud ja nemad tahtsid, et oleks ronimisasju ja selliseid lebokiikesid, kus niisama mõnuleda saaks, see oli laste suur soov. Batuut on meil endal igal aastal olnud. See on nende kõige suurem soov, et nad saaks turnida, ronida ja liikuda. Me käime küll ka ratastega sõitmas ja teeme muud, aga et oleks ka kohapeal võimalused olemas," ütles Tudulinna asenduskodu perevanem Regina Kostõgova, millele raha kulub.

Toimetaja: Merilin Pärli

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: