Kaubanduskoja aumärgi sai kaheksa Eesti ettevõtlusesse panustajat ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Kaubandus-tööstuskoda
Kaubandus-tööstuskoda

Eesti Kaubandus-Tööstuskoda tunnustas laupäeval traditsioonilisel kevadballil esimese, teise ja kolmanda klassi aumärkidega kaheksat inimest, kes on mänginud olulist rolli Eesti ettevõtluskeskkonna kujundamisel ning kelle isiklikke saavutusi ettevõtluses saab seada eeskujuks.

Esimese klassi aumärgi said eriliste teenete eest ettevõtluse pikaaegsel arendamisel AS-i M.V.Wool juhataja Mati Vetevool, Hekotek AS-i juhatuse esimees Heiki Einpaul, Lemeks AS-i juhatuse esimees Jüri Külvik ja Neinar Seli, kes on Estiko AS-.i nõukogu esimees.

Teise klassi aumärgi said Harju Elekter Kiinteistöt OY tegevdirektor Simo Puustelli, samuti välisministeeriumi kantsler Rainer Saks eriliste teenete eest Eesti välisdiplomaatia ja äridiplomaatia arendamisele kaasaaitamisel.

Kolmanda klassi aumärgi said rahandusministeeriumi maksu- ja tollipoliitika asekantsler Dmitri Jegorov eriliste teenete eest Eesti ettevõtlus- ja maksupoliitika edendamisel ning Eesti Ehitusettevõtjate Liidu tegevdirektor Indrek Peterson eriliste teenete eest Eesti ehitussektori edendamisel ning valdkonna ühistegevuse edendamisel.

Eesti Kaubandus-Tööstuskoja aumärk on kaubanduskoja austus-, tunnustus- või tänuavaldus, mis antakse Eesti või välisriigi kodanikule eriliste teenete eest kaubanduskoja ja/või Eesti majanduse arengule kaasaaitamisel. Kaubanduskoda tunnustab aumärkidega märkimisväärseid inimesi juba aastast 1999. Esimese klassi aumärk antakse kõrgele riigitegelasele või ettevõtjale, teise klassi aumärk antakse kõrgele riigitegelasele, ettevõtjale või ettevõtte tegevjuhile ning kolmanda klassi aumärk antakse kõrgele riigitegelasele, ettevõtjale, ettevõtte tegevjuhile või koja tegevpersonali esindajale.

Toimetaja: Aleksander Krjukov

Allikas: BNS

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: