Otse kell 11: millised on Eesti elanike hoiakud LGBT inimeste suhtes? ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Eesti Inimõiguste Keskus tutvustab esmaspäevasel pressikonverentsil värsket avaliku arvamuse uuringut Eesti elanike hoiakutest LGBT inimeste suhtes. Kell 11 algavat pressikonverentsi saab otsepildis jälgida portaalis ERR.ee.

Pressikonverentsil tutvustatakse Eesti Inimõiguste Keskuse tellitud ja Turu-uuringute AS-i teostatud avaliku arvamuse uuringut, mida teostatakse üle aasta ja mis võtab vaatluse alla Eesti elanike suhtumise inimestesse, kes on lesbid, geid, biseksuaalsed või transsoolised, ja neid puudutavatesse teemadesse.

Uuringu tulemusi ja otseseid järeldusi tutvustab Turu-uuringute AS-i projektijuht Liis Grünberg, Eesti LGBT Ühingu tegevjuht Kristel Rannaääre kõneleb teavitustöö ja isikliku kokkupuute olulisusest LGBT-suunaliste hoiakute kujunemisel ning Eesti Inimõiguste Keskuse juhataja Kari Käsper avab vähemuste õiguste ja inimõiguste seoseid diskrimineerimise vähendamisel ja turvalisema ja kaasava ühiskonna kujundamisel.

Toimetaja: Mirjam Mäekivi

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: