Eestiga seotud erainvestorid ostavad ISS Eesti ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Foto: Andres Raudjalg

Eestiga seotud erainvestorid on sõlminud kokkuleppe tuntud rahvusvahelise kinnisvarahoolduskontserni ISS Eesti tütarettevõtte omandamiseks.

ISS Eesti AS-i uued omanikud on mitme ettevõtte juhina tegutsev Triinu Reinold, finantsjuht ja ettevõtja Ülo Kallas, rahvusvaheliste kinnisvarainvesteeringutega tegelev investor Roberto de Silvestri ja tema äripartner Elio Cravero. Nad kõik on igapäevatöös seotud ka ärikinnisvarale spetsialiseerunud investeerimisfirmaga Colonna.

Detsembris avalikustas ISS Grupp uue rahvusvahelise äristrateegia, mis näeb lähiaastatel ette kontserni väljumist kokku 13 riigist üle maailma, teiste hulgas ka Eestist.

Triinu Reinoldi sõnul on vajadus professionaalse ja kompaktse kinnisvarahooldusteenuse järele Eestis üha kasvav ning eriti hindavad selle teenuse puhul tipptaset välisinvestorid. "1500 töötajaga ISS kuulub täna Eesti suurimate ettevõtete hulka, olles teenuse kvaliteedi, professionaalsuse ja uute tehnoloogiate kasutusele võtmise poolest teiste pakkujate seas turul eesrinnas. Usaldame ISS-i tänast juhtkonda, hindame kõrgelt nende nägemust ning soovime ettevõtte seniseid teenuseid jõudsalt edasi arendada," ütles Reinold.

ISS Eesti tegevjuhi Mikk Sillamaa kinnitusel valis ISS Grupp ostjaid hoolega. "Viimastel aastatel oleme jõudsalt arendanud ärihalduse ja tehnohoolduse teenuseid, mis teeb meid täna juhtivaks kinnisvarakorrashoiu tervikteenust pakkuvaks ettevõtteks Eestis." 

Ettevõtte uus nimi saab selgeks järgmiste kuude jooksul, senikaua jätkatakse tegevust ISS Eesti nime all.

ISS Eesti on Eesti suurim kinnisvara haldamist, hooldamist ja erinevaid puhastusteenuseid pakkuv ettevõte, mis annab tööd ligikaudu 1500 inimesele ja teenindab rohkem kui 700 äriklienti ja üle 20 000 korteri üle kogu Eesti. Ettevõtte klientide hulgas on kaubandusketid, haridusasutused, suurte büroo- ja tootmishoonete omanikud. 

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: