Tartu vangla juht siirdub kutsehariduskeskuse direktoriks ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Raini Jõks
Raini Jõks Autor/allikas: Sille Annuk/Eesti Meedia/SCANPIX

Tartu Kutsehariduskeskuse juhina asub 19. augustist tööle praegune Tartu vangla direktor Raini Jõks. Kutsehariduskeskuse eelmisest direktorist Tõnis Lukasest sai kevadel kultuuriminister.

Kutsehariduskeskuse direktori konkursile laekus kaheksa avaldust, vestlusvooru kutsuti kolm kandidaati. Konkursikomisjon tegi ettepaneku sõlmida tööleping Raini Jõksiga.

Jõks on lõpetanud Sisekaitseakadeemia diplomiõppe korrektsiooni erialal ja Tartu Ülikooli ärijuhtimise magistriõppe. Tartu vanglas on ta töötanud alates 2002. aastast erinevatel ametikohtadel ja alates jaanuarist 2013 on ta olnud selle direktor.

"Tartu Kutsehariduskeskusel on oma suurusest tulenevalt väga kaalukas roll, et meie majandus jätkaks targa majanduse poole arenemist," kirjutas Jõks oma motivatsioonikirjas.

Strateegiliste eesmärkide saavutamiseks peab Jõks oluliseks kooli töötajate väärtustamist ja motiveerimist, samuti soovib ta jätkata erialade ja kooli turundamist ning edasi arendada koostööd tööturupartnerite ja teiste koolidega.

Toimetaja: Mirjam Mäekivi

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: