Teisipäeval liiguvad üle Eesti vihmapilved ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Foto: Minupilt.err.ee/Piret

Teisipäeval on ilm jahe ning sajab vihma. Tugev tuul lisab kõledust.

Teisipäeva öösel on muutliku pilvisusega ilm. Hoovihmapilved levivad põhjast lõunasse. Puhub valdavalt põhjakaare tuul 2 kuni 7 meetrit sekundis, pärast keskööd tugevneb 4 kuni 10 meetrini sekundis, põhjarannikul ulatuvad kirdetuule puhangud 14 meetrini sekundis. Õhutemperatuur on 8 kuni 13, läänerannikul ja saartel 14 kuni 17 kraadi, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Hommikul on pilvi ja sajuhooge laialdaselt. Puhub ida- ja kirdetuul 3 kuni 9, rannikul puhanguti 14 meetrit sekundis. Õhusooja on 11 kuni 16 kraadi.

Päeval on muutliku pilvisusega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma, pärastlõunal sadu harveneb. Kirde- ja põhjatuul tugevneb 5 kuni 11, rannikul puhanguti 14 kuni 17 meetrini sekundis. Õhutemperatuur on 14 kuni 19 kraadi.

Õhtul on hoovihmavõimalus eelkõige Virumaal, lääne pool on pilvi hõredamalt. Puhub võrdlemisi tugev põhjakaare tuul. Õhutemperatuur on 13 kuni 17 kraadi.

Kolmapäeval tuleb madalrõhkkonna servast pilvi lisaks. Sajuhooge on üksikuid, suurem sajuvõimalus on Eesti idaservas.

Neljapäeval on kõrgrõhkkonnal väike eelis ja paistab ka päikest, aga päris kuiv ei ole. Üürike vihmahoog võib tulla eelkõige saartel ja Pärnumaal, aga pole välistatud ka Peipsi ääres.

Reedel on ka vaheldumisi päikest ja pilvi. Üksikuid sajuhooge on eelkõige õhtupoolikul. Laupäeva päevaks võib pilvemass koonduda ja laialdasemalt vihma tuua.

Temperatuurikõver hoiab madalat profiili. Ööd on 10 kraadi ümber ja alla sellegi, päevasooja pilvisel kolmapäeval vaid veidi üle 15, neljapäeval-reedel 20 kraadi ümber. Laupäeval uuesti vähem.

Toimetaja: Merili Nael

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: