Riigikogu avaistungi teleülekanne oli tehnilistel põhjustel häiritud ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Foto: Ken Mürk/ERR

Riigikogu esmaspäevast avaistungit sai otseülekandes jälgida ERR.ee uudisteportaali ja Vikerraadio vahendusel. ETV otseülekande algus oli tehnilistel põhjustel häiritud.

Riigikogu avaistungi teleülekande algus viibis videosignaali puudumise tõttu.

"Rahvusringhääling tellib riigikogu teleülekande signaali Telialt. Riigikogus asuva videopuldi väljundsignaal ei jõudnud ilmselt Telia optikaseadmesse ja sealt omakorda telemajja," selgitas ERR-i väljastusosakonna juhataja Martin Palm.

Rikke asjaolusid selgitatakse, et tulevikus sarnaseid tõrkeid ennetada.

Tehniline tõrge ilmnes vahetult enne teleülekannet, seetõttu jäi avaistungi algus ka telepildi vahendusel üle kandmata, kuid jätkus pärast esialgset viivitust. Tehnilised tõrked ei puudutanud portaali ja raadio otseülekandeid, avaistungit sai jälgida nii ERR.ee uudisteportaali kui ka Vikerraadio vahendusel.

Täispikkuses avaistungi ülekannet saab järele vaadata ERR.ee portaalist. ETV toob täispikkuses avaistungi tele-ekraanile pärast esmaspäevase programmi lõppu. Rahvusringhääling palub televaatajatelt vabandust.

Toimetaja: Karin Koppel

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: