Pärnus toimus koolieelikute jooksupäev ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Foto: ERR

Üleriigilise spordinädala eel toimus Pärnu Rannastaadionil koolieelikute jooksupäev, kus silkasid võidu Pärnu 18 lasteaia lapsed. Medali sai igaüks, kes 300 meetrit läbi jooksis.

Kuna septembri keskpaiga ilmad on olnud tujukad, oli otsutatud, et vihma korral jääb üritus ära. Aga ei jäänud midagi. Teisipäeva hommikul oli ilm ilus ja nii tegi 480 last 18 lasteaia 30 rühmast staadionil kõigepealt soojendusharjutusi ja siis hakati end jooksuks valmis seadma, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Koolieelikute jooksupäev on traditsiooniline ettevõtmine, mida korraldab Pärnu lasteaedade ühenduse Terviseedendus liikumisõpetajate aktiiv. Lapsed jooksid suure rõõmuga ja olid finišis pisut väsinud, aga rõõmsad sellegi poolest.

Eesti Olümpiakomitee ja ühenduse Sport Kõigile spordinädal toimub 23. -30. septembrini. Selle eesmärk on suurendada liikumisharrastusega tegelevate inimeste arvu ning tõsta liikumisharrastuse-, spordi- ja tervisealast teadlikkust.

Toimetaja: Aleksander Krjukov

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: