Swedbank lõpetab sularahas välisvaluutaga arveldamise ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Edaspidi saab Swedbanki sularahas arveldada üksnes eurodes
Edaspidi saab Swedbanki sularahas arveldada üksnes eurodes Autor/allikas: AFP/SCANPIX

Vähenenud nõudlusele viidates lõpetab Swedbank välisvaluutas sularahatehingute tegemise ning alates 9. detsembrist saab panga esindustes teha sularahatehinguid ainult eurodes.

Viimastel aastatel on välisvaluutas sularahatehingute arv esindustes märkimisväärselt vähenenud. Klientide muutunud käitumise taga on eelkõige euroala laienemine ja kasvav pangakaartide kasutamine välismaal, teatas Swedbank.

Muudatus puudutab pangakontorites tehtavaid sularahatehinguid välisvaluutas: valuutavahetus, väljamaksed kontolt või sissemaksed kontole välisvaluutas.

Esinduses välisvaluutas ülekannete tegemine, valuuta konverteerimine, interneti- ja mobiilipangas valuutatehingute ja ülekannete tegemine jätkuvad tavapäraselt.

Juhul kui Swedbanki klient muudatusega ei nõustu, saab ta pangaga sõlmitud lepingud üles öelda, teavitades sellest panka hiljemalt 8. detsembril. Mitteteatamist loeb pank muudatusega nõustumiseks.

Allikas: BNS

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: