Puid tasub istutada majast vähemalt viie meetri kaugusele.
OTSE

Lugeja küsib: kas kuuse juur võib mu maja ära lammutada?

Aastakümneid maja kõrval kasvanud kuuse kääksumine on ühtäkki hakanud tuppa kostuma. Kas puu juur on kasvanud hoone vundamendi vastu ja saadab vibratsioone otse tuppa ning kas olukord võib olla ohtlik, küsib Novaatori lugeja. Talle vastab Tallinna Tehnikaülikooli ehituse ja arhitektuuri instituudi lektor Tiina Tuulik.

harri tiido taustajutud

Igor Kopõtin.
OTSE

Igor Kopõtin: Putini tegevus meenutab 1930. aastate Hitlerit

Ajaloolase Igor Kopõtin hinnangul püüab Venemaa Ukraina lähistel konflikti eskaleerides endale välja kaubelda paremaid tingimusi läbirääkimistel läänega. Tema sõnul meenutab Venemaa presidendi Vladimir Putini käitumine 1930. aastate Adolf Hitleri omaga.

Cletus Crasta pakub, et nutilepingul põhinev energiateenus jõuab kasutusse järgmise paari kümnendi jooksul.
OTSE

Energiasektori kese nihkub tulevikus lõpptarbija telefoni

Nii nagu sularaha on asendunud pangakaardiga ja jagatud autosõiduga võib raha teenida, ootavad ka energiavaldkonda ees muutused. Tallinna Tehnikaülikooli teadlaste osalusel valminud uuring osutab, et energiast võib lähikümnenditel saada teenus, millega praegused tarbijad ja väiketootjad omavahel kauplevad.

err.ee otseülekanded

uus hooaeg

ELA OMADELE KAASA

vaktsineerimine eestis

Vaata otse

Kuula otse

anna oma hääl

pood.err.ee

otse uudistemajast

järjejutt

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: