Limonaad.
*Pealkirjas esinev sõnamäng on tahtlik

Suhkrujoogid ei tekitavad vähki**Pealkirjas esinev sõnamäng on tahtlik

Tosina päeva eest ilmus teadusartikkel, milles uuriti magusate jookide seost vähi tekkega. See sai maailmas ebatavaliselt suure kajastuse, millest osa vahendas sõnumit, et magusjoogid tekitavad vähki, teised jällegi vastupidiselt hõiskasid, et magusainega joogid võivad hoopis aidata vähki ära hoida. ERR Novaator analüüsis ja tõlgendas, miks uuringu tulemusi nii vahendati ja mis võiksid olla sellest kajastusest saadud õppetunnid.

arvamus
Uno Lõhmus

Uno Lõhmus: kas me peaksime demokraatia pärast tundma muret?

Viimasel ajal on üha enam räägitud autoritaarsuse tõusust. Kas me peaksime Eestis tundma demokraatia pärast muret, vaatamata sellele, et meid hästi teeninud põhiseadus seda kinnitab, küsib oma kommentaaris endine riigikohtu esimees Uno Lõhmus.

uudised
Toomas Hendrik Ilves.

Ilves Trumpile: mina läksingi tagasi

Eesti endine president Toomas Hendrik Ilves vastas USA riigipea Donald Trumpi soovitusele välismaist päritolu kongressisaadikutele oma esivanemate maale naasta ja seal asjad korda teha, et tema just nii tegigi.

ela omadele kaasa!
viljandi folk
err.ee otseülekanded
PRAEGU VIKERRAADIOS
mängi kaasa!
"Eesti mängu" avasaade

pidu "minu arm"
suveseiklus
otse uudistemajast
Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: