Juhan Parts
OTSE

Juhan Parts: rohepööre tähendaks õigusriigi allavett laskmist

Ekspeaminister, endine Euroopa Kontrollikoja liige Juhan Parts kritiseeris väga teravas toonis rohepöördele suunatud samme. Tema sõnul on tulemas käsumajandus, mis seab ohtu kogu senise läänemaailma põhialused, Partsi sõnul võetakse inimestelt vabadusi ja põhiõigusi vähemaks. Parts oli kriitiline ka Eestis kavandatava kliimaseaduse suhtes.

Suur intervjuu

Jüri Ratas
OTSE

Jüri Ratas: erakonnast lahkuda on lihtsam kui sinna jääda

Keskerakonna endine juht Jüri Ratas lubas intervjuus Astrid Kannelile, et kui partei võtab Eestile ohtliku suuna, siis ta koos oma mõttekaaslastega sellesse sekkub. Ratase hinnangul on läbi ajad, mil eestlastele sai ajada ühte ja venelastele teist juttu.

uudised

Ülle Madise
OTSE

Madise: õiguspärase ootuse kaitsega on meil kehvad lood

Eestis hakkas juba mitu aastat tagasi minema olukord halvaks õiguspärase ootuse kaitses, ütles õiguskantsler Ülle Madise "Esimeses stuudios". Madise rääkis, et poliitikud annavad Eestis liiga kergel käel lubadusi ja siis võtavad need sama kergekäeliselt ka tagasi.

uudised

Kersti Kaljulaid Vikerraadios
Koos Kaja Kallasega arutati ka NATO peasekretäriks kandideerimist
OTSE

Kaljulaid: Reformierakond kutsus mind oma ridades kandideerimaKoos Kaja Kallasega arutati ka NATO peasekretäriks kandideerimist

Kersti Kaljulaid tunnistas Vikerraadio "Reporteritunnis", et lisaks Eesti 200-le kutsus teda kevadistel riigikogu valimistel kandideerima ka Reformierakond. Kahel korral Kaja Kallasega toimunud neljasilmavestluses räägiti Kaljulaidi sõnul ka võimalusest, et Eesti riik toetaks teda NATO peasekretäri kandidaadina, kuid lõpuks sellest asja ei saanud.

uus arutelusaade

pane pea tööle

Vaata otse

Kuula otse

spordisajand

otse uudistemajast

järjejutt

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: