Erinevalt paljudest Euroopa riikidest majandatakse masselamupiirkondi Eestis endiselt kui kodusid.
OTSE

Erastamislaine pidurdas Eesti suurmagalate rahastumist

Kogu Euroopa eluasemevaldkonda iseloomustab rahastumine. See tähendab, et kinnisvarast saab kodu asemel investeering, mis koguneb eeskätt suuromanike portfelli. Eesti inimgeograaf osutab, et Eesti masselamupiirkondade korterid on erastamise järel jäänud pigem kodudeks, kuid ebavõrdsust suurendav investorlus imbub vaikselt ka sinna.

kultuur

harri tiido taustajutud

Harri Tiido
OTSE

Moskvas toimunud russofiilide sabatist

Vikerraadio saatesarjas "Harri Tiido taustajutud" on seekord vaatluse all Venemaal toimunud rahvusvaheline russofiilide foorum. Pea kõik osalejad väljendasid veendumust, et russofiilid on erilise hingelis-kultuurilise koodiga inimesed, kes seisavad vastu liberaalsele diktatuurile, märgib Tiido.

teatriauhinnad

"Melanhoolia"
OTSE

Selgusid teatri aastapreemiate laureaadid

27. märtsil kuulutati Narva Vabal Laval välja Eesti teatri auhindade laureaadid 2022. aasta loomingu eest. Nimeliste auhindadega tunnustati ka pikaajalist silmapaistvat teatritööd. Kaks peaauhinda – lavastaja- ja kunstnikupreemiad – pälvis Von Krahli Teatri ja Ekspeditsiooni koostöölavastus "Melanhoolia".

"Välisilm"

Piimalett.
OTSE

Toorpiima hinnalangus ei pruugi enne suve poelettidele jõuda

Toorpiima hind hakkas pärast detsembrit langema, kuid poelettidel maksavad piimatooted senini sama palju kui toorpiima hinnatipu ajal. Valio tegevdirektor Maido Solovjov ütles, et odavnemine jõuab tarbijateni alles siis, kui piimatööstused suudavad vahepeal rekordkõrge toorme tõttu tekkinud kahjumi ära katta.

Vaata otse

Kuula otse

elektri börsihind

otse uudistemajast

järjejutt

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: