pikad intervjuud

Reedene intervjuu: Erik Kalda
OTSE

Erik Kalda: Eesti on ühe vene noorte põlvkonna maha maganud

Ida-Viru maakonnalehe Põhjarannik tegevtoimetaja Erik Kalda ütles Vikerraadio "Reedeses intervjuus", et Eesti riik jättis ripakile noored, kes õppisid vene koolides üheksakümnendatel ja 2000-ndate aastate algul. See oli tähelepanuväärne hulk noori, kes hiljem tulid pronksiööl tänavatele märatsema ja "Rossija" karjuma.

Autod Tallinnas.
OTSE

Automaks tuleb esialgsest versioonist omanikule kulukam

Valitsus lükkas automaksu pool aastat edasi, kuid uute plaanide järgi tuleb see autoomanikule esialgsest versioonist tunduvalt kulukam. Rahandusminister loodab, et lähinädalatel saab uus eelnõu valmis ja parlamenti võiks see jõuda novembris.

uudised

Väljateenitud aastate pensioniga on lapsevanemad nüüd kehvemas seisus

Vabariigi Valimiskomisjoni esimees Oliver Kask tänavu jaanuaris riigikogu valimiste eel valimiskomisjonis toimunud liisuheitmisel.
OTSE

Valimiskomisjoni juht tegi valimisseaduste muutmise paketi maatasa

Valitsuse koostatud valimisseaduste muutmise pakett ei anna selgust, kuidas tagada mobiiltelefoniga hääletamisel (m-hääletamisel) kõikide vajalike nõuete täitmine ning jätab üles võimaluse, et valitsus saab elektrooniliste valimiste (e-valimiste) korraldamisel volitused, mis võivad mõjutada nende usaldusväärsust, ütles vabariigi valimiskomisjoni esimees Oliver Kask.

Vaata otse

Kuula otse

spordisajand

otse uudistemajast

järjejutt

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: