Kaitseminister Jüri Luik 2018. aastal külastamas Eesti vägesid Afganistanis.
OTSE

Toomas Sildam: Eesti ei läinud Afganistani demokraatiat viima

Afganistan näitas veelkord, nagu möödunud sajandi 80. aastatel Nõukogude Liidulegi, et sõjalise jõuga võib küll riigi üle võtta, kuid võtja ei suuda ühiskonda alistada ega pöörata teda enda poole, kirjutab ajakirjanik Toomas Sildam nädalakommentaaris.

vaktsiinidest lähemalt

Vaktsiine ja nende valmistamise komponente tuleb operatiivsuse huvides sageli lennukitega vedada.
OTSE

Vaktsiinide tootmisel käib globaalne võidujooks

Globaalne võidujooks viirusega ja püüd vaktsineerida suur osa maailma rahvastikust tähendab ühelt poolt teadusuuringuid ja pöörast pingutust ravimitööstuses, teisalt on see ka äri ja poliitika koos oma võitjate ja kaotajatega.

Pfizer: arvatavalt on aasta jooksul tarvis ka kolmandat vaktsiinidoosi

Järjekord Tallinna Lennujaamas
OTSE

Aas tahab likvideerida järjekorrad lennujaamas

Kuna Tallinna lennujaamas võtab tervisedeklaratsiooni täitmine ja kontrollimine pikalt aega, tekivad pikad järjekorrad. Majandus- ja taristuministe Taavi Aas tahab probleemi lahendada, nõudes reisijailt deklaratsiooni täitmist juba enne Tallinna jõudmist.

Yasmyn
OTSE

Nädala parimad lood | Yasmyn, Ouu, Tirzah jt

Mida lähemale suvi jõuab, seda enam hakkab ilmuma ka sellist muusikat, millest paistab ootust rannas lebamise, jõudeoleku ja lõputu päikesepaiste järele. Sel nädalal on selliseid lugusid juba rohkelt, kuid näpuotsaga jagub ka tumedamat kraami.

Maris Jesse
OTSE

Jesse: meie vaktsineerimiskava uppi ei lenda

Kuigi AstraZeneca ja Jansseni koroonavaktsiiniga seotud uurimised on pidurdanud kaitsesüstimise tempot, on Eestile saabumas piisavalt vaktsiine, et mais-juunis saaksid kõik soovijad lasta end vaktsineerida, ütles "Esimeses stuudios" sotsiaalministeeriumi asekantsler Maris Jesse.

uus saade

vaktsineerimine eestis

Vaata otse

Kuula otse

lahenda mõistatusi!

uus kuuldemäng

Õpi kodus!

esita küsimus!

ole targem!

pood.err.ee

otse uudistemajast

järjejutt

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: