"Välisilm"
Kyllike Sillaste-Elling.

Eesti suursaadik NATO-s: USA-ta allianss Iraagis hakkama ei saaks

Eelmisel nädalal toimunud NATO kaitseministrite kohtumisel otsustati, et allianss võtab Iraagis USA õlgadelt koormat vähemaks. Päris ilma Ühendriikideta aga NATO Iraaki jääda ei saa, sest USA tagab seal julgeoleku, ütles Eesti suursaadik NATO juures Kyllike Sillaste-Ellingult "Välisilmale" antud intervjuus.

Isejuhtiv buss Tallinna loomaaias

"Huvitaja": Isejuhtivad autod suudavad läbida juba tuhandeid kilomeetreid

Ei saa öelda, et isejuhtivad sõidukid praegu enam väga algelised oleksid, ent täielikult isejuhtivate autode teedele tuleku takistuseks saab siiski võimekus kõiki objekte ning olukordi analüüsida, leidis Tallinna Tehnikaülikooli tootearenduse ja robootika programmi juht Raivo Sell Vikerraadio saates "Huvitaja".

arvamus
Raul Rebane

Raul Rebane: oleviku võitlus mineviku eest

Alates 20. detsembrist on rahvusvahelist kõneainet pakkunud Vladimir Putini katsed ümber kirjutada ajalugu, eelkõige Teise Maailmasõja ajalugu. Miks see toimub ja kas see ka meid puudutab, analüüsib Raul Rebane Vikerraadio päevakommentaaris.

Leukeemiat põdev Ristjan Liivrand.

Igal aastal saab vähidiagnoosi umbes 50 last

Eestis haigestub igal aastal pahaloomulisse kasvajasse umbes 50 last ja noorukit. Laupäeval tähistati Eestis esmakordselt vähihaigete laste päeva ja nende toetuseks kanti kuldset linti.

Ela kaasa!
PRAEGU VIKERRAADIOS
eesti lauluke
otse uudistemajast
Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: