suur intervjuu

2. brigaadi ülem kolonel Mati Tikerpuu.
OTSE

2. brigaadi ülem: päris püksid rebadel meid ei tabata

2. jalaväebrigaadi ülem kolonel Mati Tikerpuu rääkis intervjuus ERR-ile, et kui tahta Lõuna-Eesti kaitsmiseks koolitatava 2. brigaadi valmisolekut ja reageerimiskiirust tõsta, siis peab saama ka kohapeal oma relvad valmis panna – praegu tuleks mõningal puhul sõita enne vastasele vastuhakkamist teisele poole Eestit – see võtaks terve päeva.

Kallase hinnangul kiirkorras Nursipalu harjutusvälja laiendust teha ei saa

Riik tahab laiendada Nursipalu harjutusvälja, aga kohalikud on infosulus

Paavo Piik
OTSE

Paavo Piik: teatrid on kultuuriministeeriumi suhtes jõupositsioonil

Esmaspäeval teatas Kinoteatri meeskond, et annavad oma kultuuriministeeriumist saadud tegevustoetusest 10 000 eurot EKKM-ile. "Ringvaates" käisid otsuse tagamaadest rääkimas Kinoteatri juhid Henrik Kalmet ja Paavo Piik, kes nentis, et teatrid on kultuuriministeeriumi suhtes jõupositsioonil.

suur intervjuu

Reedene intervjuu: Peep Talving
OTSE

Peep Talving: esimese koroonalainega eskaleerisime üle

Vikerraadio saates "Reedene intervjuu" koroonapandeemiale tagasi vaadates nendib Põhja-Eesti Regionaalhaigla ülemarst doktor Peep Talving, et esimese lainega eskaleeris meditsiinisüsteem üle, valmistudes suurema hulga haigete tulvaks. Eesti meditsiini tulevikust rääkides tõdes Talving, et kümnendi lõpus võib ressursside puudusel tervishoiuteenuste kättesaadavus vähenema hakata.

Grete Arro
OTSE

Teadlase koduvisiit: Grete Arro usub, et targad lapsed kasvavad hinneteta

Julgete väljaütlemiste ja tugevate seisukohtade poolest tuntud hariduspsühholoog Grete Arro tunneb end ühtviisi sõiduvees nii ülikooliseinte vahel kui tele-ekraanil. Äsja riiklikult tunnustatud teaduse populariseerja tiitli pälvinud teadlane võttis Novaatori vastu koos pisipoeg Karli ning taimede armeega.

Prügikastid
OTSE

Tallinlased peavad aprillist olema valmis bioprügi eraldi koguma

Aprillist tekib kõigile tallinlastele kohustus koguda biolagunevat prügi segaolmejäätmetest eraldi. Kui siiani kehtis selline kohustus ainult vähemalt kümne korteriga ühistutele, siis nüüd laieneb see kõigile linlastele, sõltumata sellest, kas nad elavad era- või kortermajas või kas tegemist on ettevõtte või muu asutusega.

ERR.EE OTSEÜLEKANDED
TEISIPÄEV, 7. VEEBRUAR
16.00
Avatud Eesti Fondi arutelusarja vestlus "Venemaa: kuhu edasi?"
Jevgenia Kara-Murza ja David Vseviov

riigikogu valimised

reisi kaasa

Vaata otse

Kuula otse

otse uudistemajast

järjejutt

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: