Toomas Hendrik Ilves.

Ilves Trumpile: mina läksingi tagasi

Eesti endine president Toomas Hendrik Ilves vastas USA riigipea Donald Trumpi soovitusele välismaist päritolu kongressisaadikutele oma esivanemate maale naasta ja seal asjad korda teha, et tema just nii tegigi.

arvamus
Aimar Ventsel

Aimar Ventsel: hobusevarastest

Ootamatult katapulteerus Eestis avaliku huvi orbiiti ammuunustatud elukutse – hobusevaras. Aimar Ventsel kirjutabki hobusevarastest, kes on olnud ühtaegu nii üllad kangelased kui ka kõige alamat sorti kurjategijad.

Briti rahandusminister Philip Hammond.

Hammondi lahkumisotsus näitab konservatiivide erimeelsusi Brexiti osas

Briti rahandusminister Philip Hammond ütles pühapäeval, et astub tagasi, enne kui Boris Johnson saab peaministriks, kuna ei suudaks kunagi tema Brexiti-strateegiaga nõustuda. Otsuses nähakse märki konservatiivide erakonnas valitsevast tugevast vastuseisust tulevase peaministri Brexiti-strateegiale.

arvamus
Kilvar Kessler

Kilvar Kessler: krüptoraha tuleb niikuinii

Finantsinspektsiooni juht Kilvar Kessler peab krüptovääringute nagu Facebooki kavandatav libra kasutuselevõttu vältimatuks arenguks, millega ei ole mõtet võidelda, vaid nendele tuleb riikide poolt õiged reeglid kehtestada.

ela omadele kaasa!
viljandi folk
PRAEGU VIKERRAADIOS
mängi kaasa!
"Eesti mängu" avasaade

pidu "minu arm"
suveseiklus
otse uudistemajast
Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: