Jüri ratas pildistab Urmas Reinsalu

Toomas Sildam: mõne ministri viroloogiline kirgastumine

Valitsus ei aruta, milline peab olema uute maanteede asfaldi koostis, sest ministritel pole selleks pädevust. Kuid nad muudkui arutavad, kuidas ja milliseid kiirteste peavad meedikud koroonakriisis kasutama. Miks hüljata tõenduspõhine riigivalitsemine, küsib ajakirjanik Toomas Sildam.

arvamus
uudised
Raimond Kaljulaid.

Kaljulaid: see, et mind peetakse ERJK eelnõu initsiaatoriks, on amüsantne

Möödunud aasta aprillis Keskerakonnast välja astunud ning sotsidega liitunud Raimond Kaljulaid ütles ERR-ile antud intervjuus, et tema pidamine erakondade rahastamise kohustuse riigikontrollile andva eelnõu initsiaatoriks on amüsantne. Kaljulaid on seisukohal, et kuigi eelnõu algatajad ei ole suutnud veenvalt põhjendada, mida nad üritavad saavutada, siis katastroofi õigusriigi jaoks ta ei näe.

suur intervjuu
Toomas Sildami intervjuu Vanda Birnbaumiga.
Hooldekodus on nakatunud 21 klienti ja viis töötajat

Koroonast tabatud Lihula hooldekodu juhataja: kohalik kogudus palvetab meie eestHooldekodus on nakatunud 21 klienti ja viis töötajat

Lihulas on mitu toidukauplust. Miks aga sõidavad sealse hooldekodu mitmed töötajad poodi 56 km kaugusele Haapsallu või Pärnusse? Nad ei taha olla vastamisi kohalike inimeste pilkude ja ütlemistega. Koroonast räsitud Lihula hooldekodu juhataja Vanda Birnbaum rääkis Toomas Sildamile, millist elu tema ja ta kolleegid eesliinil elavad.

raamat
intervjuud
Jüri Ratas

Jüri Ratas: järgmine kord me ei sulge Eestit, aga sulgeme viiruse

Koroona-kriisi vahepeatuses loetleb peaminister Jüri Ratas, mida ta järgmine kord teisiti teeks. Aga lubab ka lahendust võõrtöölistele põllumajanduses, ütleb, et välistudengitele Eesti sulgemise otsust ei ole ning leiab, et nii nagu EKRE nõustus EL-i rohepöördega, nõustub EKRE ka Euroopa ühislaenuga.

madis seppami följeton
Följetoni autor valmistumas õhtuseks poekülastuseks.

Följeton. Tõelise mehe ellujäämiskursus koroonamaailmas

Kas panna mask pähe või mitte? Ei tahaks mingi tossike ka olla. Taban end targalt mõttelt, et koledad inimesed võiks kogu aeg maski kanda. Madis Seppam kirjeldab ühe tõelise eesti mehe toimetulekut eluga pärast koroonakriisi lõppu.

tippkommunisti mälestused

Tõnu Tannberg: Käbin püsis pikalt võimul tänu heale läbisaamisele Moskvaga

räägi kaasa!
PRAEGU VIKERRAADIOS
küpseta pipi moodi
esita küsimus
otse uudistemajast
ole targem!
järjejutt
Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: