Taavi Rõivas ja Jüri Luik.
OTSE

Poliitikast lahkunud Luik ja Rõivas lõid valimistel kaardipaki segi

Poliitikast lahkunud Isamaa ja Reformierakonna endised tipp-poliitikud Jüri Luik ja Taavi Rõivas lõid nende erakondade kandidaatide paigutuse valimisringkondades sassi. ERR tegi ülevaate ka teiste erakondade kandidaatidest, kes on riigikogu valimistel võrreldes eelmiste riigikogu valimistega vahetanud valimisringkonda.

suur intervjuu

Reedene intervjuu: Peep Talving
OTSE

Peep Talving: esimese koroonalainega eskaleerisime üle

Vikerraadio saates "Reedene intervjuu" koroonapandeemiale tagasi vaadates nendib Põhja-Eesti Regionaalhaigla ülemarst doktor Peep Talving, et esimese lainega eskaleeris meditsiinisüsteem üle, valmistudes suurema hulga haigete tulvaks. Eesti meditsiini tulevikust rääkides tõdes Talving, et kümnendi lõpus võib ressursside puudusel tervishoiuteenuste kättesaadavus vähenema hakata.

uudised

Grete Arro
OTSE

Teadlase koduvisiit: Grete Arro usub, et targad lapsed kasvavad hinneteta

Julgete väljaütlemiste ja tugevate seisukohtade poolest tuntud hariduspsühholoog Grete Arro tunneb end ühtviisi sõiduvees nii ülikooliseinte vahel kui tele-ekraanil. Äsja riiklikult tunnustatud teaduse populariseerja tiitli pälvinud teadlane võttis Novaatori vastu koos pisipoeg Karli ning taimede armeega.

Prügikastid
OTSE

Tallinlased peavad aprillist olema valmis bioprügi eraldi koguma

Aprillist tekib kõigile tallinlastele kohustus koguda biolagunevat prügi segaolmejäätmetest eraldi. Kui siiani kehtis selline kohustus ainult vähemalt kümne korteriga ühistutele, siis nüüd laieneb see kõigile linlastele, sõltumata sellest, kas nad elavad era- või kortermajas või kas tegemist on ettevõtte või muu asutusega.

kommentaar

ECB tõstis intressimäära 2,5 protsendile

Riigi analüüsi kohaselt on Võru lähistel ainus sobilik harjutusala Nursipalu

Vikerraadio valimisdebatt

kultuur

riigikogu valimised

reisi kaasa

Vaata otse

Kuula otse

otse uudistemajast

järjejutt

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: