Endla 8.

Detailplaneering lubab Endla tänava sotsiaalkindlustusameti hoone lammutada

Tallinna kesklinnas Endla tänav 8 asuva endise maksuameti hoone, kus praegu tegutseb sotsiaalkindlustusamet, võib suvel vastu võetud detailplaneeringu kohaselt lammutada ja selle asemele seitsmekorruse hoone ehitada. Riigi Kinnisvara AS-i (RKAS) kinnitusel ei kavatse nad aga hoonet praegu lammutada ja planeering koostati tulevikuperspektiivi silmas pidades.

uus saade
arvamus
Rein Sikk.

Rein Sikk: mürgised maasikad ja tore turg

Sel suvel sai sõna "turg" kurja tähenduse. Turg on nüüd ka see koht, kus inimesi maasikatega petetakse ja mürgitatakse. Siiski kavatsen oma jutuga õhutada turgudeta valdade rahvast tegudele asuma ning aina enamaid aleviku- ja külaturgusid elule aitama, teatab Rein Sikk Vikerraadio päevakommentaaris.

eesti pank majandusest
Madis Müller otsestuudios

Madis Müller: mida oodata Eesti majanduselt ja Eesti Pangalt?

Majanduse mõningane tinglik rahunemine praeguse olukorraga võrreldes on ootuspärane ja kasvu mõõdukas aeglustumine ei tähenda veel, et riigil on kohene põhjendatud vajadus rohkem kulutama hakata, kirjutab oma ülevaates Eesti Panga president Madis Müller.

VAATA UUESTI
PRAEGU VIKERRAADIOS
pidu "minu arm"
suveseiklus
otse uudistemajast
Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: