Jüri Luik ja Martin Herem Bagdadis.
Toomas Sildami pikk intervjuu Eesti ja Lääne valikutest

Jüri Luik Iraagis: sõda ei peaks olema võimalus teisi ühiskondi reformidaToomas Sildami pikk intervjuu Eesti ja Lääne valikutest

Kaitseminister Jüri Luik on kaks päeva Bagdadis, kohtub Iraagi pea- ja kaitseministriga, rahvusvaheliste sõjajõudude juhtidega, Eesti kaitseväelastega. Head, taustu avavad kohtumised. Aga kui istume Luigega ühe turvabaasi söögisaali taganurka ja räägime algusest, kevadest 2003, kui Eesti toetatud sõda algas, ei võta ta midagi tollest ajast tagasi. Kuid, lõpuks esineb sõjakriitiliste avaldustega.

kultuur
kultuur
uudised
Tripla keskus

Helsingis avati hiidkeskus Tripla

Helsingis avati kaupluste arvult Soome suurim kaubanduskeskus Tripla, mis moodustab terviku Pasila raudteejaamaga. Uus keskus võib mõjutada kuni saja tuhande soomlase tarbimisharjumusi ja on samas silmatorkav maamärk.

SEB peahoone.

SEB asus äriklientide suurhoiustelt hoiutasu korjama

SEB pank on asunud sellel aastal võtma äriklientidelt tasu raha arvel hoidmise eest. Tasu võetakse kliendilt, kellel on arvelduskontodel pikemat aega üle miljoni euro igapäevaseks majandustegevuseks mittevajalikku raha. Teised kommertspangad esialgu rahahoidmise eest tasu ei võta.

lasteekraan kutsub
PRAEGU VIKERRAADIOS
inimõiguste kuu
Eesti Lugu
otse uudistemajast
pidu "minu arm"
Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: