kultuur
"Vana klaver"

Arvustus. Trall ja traagika vana klaveri saatel

Suvelavastus

"Vana klaver"

Autor: Ott Kilusk

Lavastaja: Ain Mäeots

Osades: Sepo Seeman, Kalle Sepp, Peeter Oja, Inga Lunge, Liina Tennosaar jt.
Etendused Kiidjärve pargis Põlvamaal juulis ja augustis 2020

Reisijad.

Ain Käpp: kaaluma peaks hotellivautšerite jagamist soomlastele

Eesti Hotellide ja Restoranide Liidu (EHRL) juhi Ain Käpa sõnul on sektor hädas ja Soome poole suunatud kampaania peaks olema senisest jõulisem, mille üheks võimaluseks oleks soomlastele vautšerite jagamine, et nende teine või kolmas öö on kompenseeritud.

Koroonaviirus.
Viirusega on kokku puutunud kolm inimest 200-st

Uuring: koroonaviiruse levimus oli Tallinnas arvatust kümme korda suuremViirusega on kokku puutunud kolm inimest 200-st

Tartu Ülikooli juhtimisel korraldatud koroonaviiruse antikehade uuringu KoroSero-EST-1 tulemused näitavad, et viiruse levimus oli Tallinnas kümme ning Saaremaal kolm ja pool korda suurem, kui ütleb ninaneeluproovidel põhinev riiklik statistika. Vaid 20 protsendil inimestest, kelle verest leiti koroonaviiruse antikehasid, esines mõni viirusele omane sümptom. Alustatud on juba üle-eestilise antikehade uuringuga KoroSero-EST-2.

Porto Franco

Kinnisvarafirmad: Porto Francole antav laen oleks õigusvastane riigiabi

Kinnisvarafirmade Liit ja Eesti suuremad kinnisvarafirmad saatsid valitsusele ja Kredexile märgukirja, kus kutsuvad riiki üles mitte andma Porto Franco kaubakeskuse arendusele laenu. Kinnisvarafirmade hinnangul looks see ohtliku pretsetendi, annaks arendusele õigusvastast riigiabi 20 miljonit eurot ja võib olla vastuolus Euroopa Liidu riigiabireeglitega.

sildami intervjuu
Toomas Sildami intervjuu Harri Tiidoga
Lisatud intervjuu täispikk helisalvestis

Harri Tiido: Eesti kõige suurem oht on Eesti iseLisatud intervjuu täispikk helisalvestis

Kas Lääs suudab muuta Venemaad? Ei, Venemaa saab muutuda ainult ise, ütleb 20-aastase diplomaadikogemusega Harri Tiido, kes lõpetas äsja suursaadiku töö Soomes, sest talle ei meeldi Eesti praeguse valitsuse poliitika. Aga Venemaa puhul on kahjuks oht selles, et kui ta muutub, siis revolutsiooniliselt ja sellised muudatused võivad olla meile väga kahjulikud.

Irja Lutsar

Irja Lutsar: meil tuleb koroonaviirusega väga kaua koos eksisteerida

Võitluses koroonaviirusega ei tohiks ära unustada, et maailmas on palju teisi haigusi ning et piirangud mõjutavad ka teiste haiguste esinemist. Karjaimmuunsuse saaks tekitada vaktsiiniga, aga vaktsiinide jõudmine turule, vaatamata nende arendamise peadpööritavale kiirusele, pole lähikuudel reaalne, kirjutab viroloogiaprofessor Irja Lutsar oma ülevaates.

sildami intervjuu
uus hooaeg
Vaata otse
Kuula otse
head lugemist!
jalgpall

pood.err.ee
jaga seiklusi!
otse uudistemajast
ole targem!
järjejutt
Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: