ARVAMUS

Ilmar Raag
OTSE

Ilmar Raag: millised on teie rahu kriteeriumid?

Mis saab peale sõda? USA sõjaväelased on mitmel korral osutanud, et üks USA vigadest Iraagis oli lõppeesmärgi ähmasus. Ka praeguse Ukraina sõja puhul ei ole meil hetkel väga selget arusaamist, millist maailma me soovime pärast sõda, kirjutab Ilmar Raag.

arvamus

Neeme Väli Otse Uudistemajast
OTSE

Neeme Väli: Madridi tippkohtumise tulemid

Kolm päeva kestnud NATO tippkohtumine Madridis on tänaseks läbi. Kuigi tippkohtumised toimuvad regulaarselt ja viimasel ajal tihedamini kui traditsiooniline kord kahe aasta jooksul, läheb Madrid kindlasti märgilisena alliansi ajalukku. Tehti mitmeid olulisi otsuseid ja täna on lugejal valida, kas Eesti jaoks oli tegemist edulooga või pidid Balti riigid hoopis pettuma.

toetusraha läinud

arvamus

Triin Tammert
OTSE

Triin Tammert: häbiväärne laenutushüvitis

Kirjanikul ei ole õigust keelata oma raamatu laenutamist ehk tasuta levitamist, aga laenutushüvitis, mis peaks kompenseerima saamata jäänud tulu nende lugejate arvelt, kes ei ostnud, vaid laenutasid, on naeruväärselt väike, leiab kirjanik Triin Tammert.

Ajalehed.
OTSE

Eksperdid peavad ajakirjanike trahvivaidluse riigikohtusse jõudmist positiivseks

Eesti Ekspressile ja väljaande kahele ajakirjanikule trahvide määramise vaidluse jõudmine riigikohtusse on oluline pretsedent, sest üle 25 aasta jõus olnud seadusesätet pole kõrgemas kohtus sellisel kujul varem arutatud, ütles endine riigi peaprokurör Norman Aas. Finantsinspektsiooni juhi Kilvar Kessleri hinnangul tuleks lekete puhul tegeleda nende allikaga, mitte sõnumitoojaga.

Kultuuriministeeriumi laenutushüvitiseks eraldatud summa on ajaloo väikseim

Saksa sõjaväelased Tapal.
OTSE

Saksa meedia: NATO idatiiva tugevdamine on Bundeswehrile suur väljakutse

NATO kiirreageerimisjõudude suurendamine 300 000 sõdurini ja keskendumine alliansi idatiivale on pöördumine alliansi juurte juurde ehk oma liikmesriikide territooriumite sõjalisele kaitsele. Samas on see suur väljakutse aastaid alarahastatud Bundeswehrile ning Saksa meedias arutatakse, kas Saksa kaitsevägi suudab neid ootusi ka täita.

vikerraadio suvi

teleõhtud

Vaata otse

Kuula otse

ERR pakub tööd

tule kontserdile

otse uudistemajast

järjejutt

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: