Följeton

Läbi udu paistab mingi linn. See võib olla Holland.
OTSE

Otsepäevik. Kurm purjede all

Eesti viimaste aastate olulisim mereuuring on alanud. Läänemere peidetud saladusi on suundunud otsima väsimatu süvaveeuurija Kurm koos hulga merekarude, ajakirjanike, operaatorite ja turundusspetsialistidega. Toome teieni uurimislaeval toimuva otsepäevikuna.

Ministeeriumide ühishoone ja mobiilimast.
OTSE

"Huawei-seaduse" kolmas lugemine lükkus tehnilise praagi tõttu edasi

Riigikogus sel kolmapäeval kolmandale lugemisele minema pidanud elektroonilise side seadus sai ootamatult pidurit, sest pidanuks jõustuma tagasiulatuvalt. Elisa, kelle võrk kasutab Huawei tehnoloogiat, on seisukohal, et seaduse jõustumiskuupäeva muutmine pole tehniline, vaid sisuline küsimus, mis mõjutab nende äri.

T1 kaubanduskeskusesse on jäänud vaid käputäis rentnikke, keda aga omanik minema lasta ei taha.
OTSE

"Me oleme siin nagu pantvangis." T1 ei lase viimaseid rentnikke minema

Pankrotistunud kaubanduskeskus T1 on sõlminud rentnikega tähtajalised rendilepingud ning keeldub neid ennetähtaegselt lõpetamast, sest enampakkumisel on ettevõte koos kehtivate rendilepingute ja kinnisvaraga. Kaupmehed aga tunnevad end nagu pantvangis – kliente kauplejatest tühjaks jooksnud majas pole, aga viimaseid ära ka ei lasta.

„Tahame kõigi oma uuringutega öelda, et lapsepõlve keskkond on väga tähtis,“ osutab Krams.
OTSE

Rahulikus kodus kasvanud lapsed tagavad tulevikus parema riigi

Kui laps kasvab üles stabiilses kodus, kus alati on laual hea toit ja pereliikmed raha pärast ei kiskle, kujunevad tema nägu ja kehaehitus korrapärasemaks. Sümmeetrilisema näoga ja muidu enesekindlaks kasvanud inimesel on aga lihtsam omakorda elus edukas olla ja kaaslast leida, viitab Eesti teadlase osalusel valminud uuring.

Taavi Veskimägi.
OTSE

Veskimägi: energiapoliitika läbikukkumisest rääkida on liiga vara ja palju

Nädala jagu rekordeid purustanud kõrges elektrihinnas pole süüdi mitte taastuvenergia või selle tootjad, vaid taastuvenergia võimsuste vähesus ja majanduse ootamatult kiire taastumine, rääkis Eleringi juht Taavi Veskimägi "Esimeses stuudios". Veskimäe sõnul on liiga vara öelda, et Euroopa energiapoliitika oleks ebaõnnestunud.

Taavi Aas Euroopa Komisjonile: heitmekaubanduse süsteem tuleb ümber teha

kov valimiste kandidaatide nimekiri

plekktrumm alustab

vaktsineerimine eestis

Vaata otse

Kuula otse

otsime talente

tuntud majade lood

kool sinu kodus

pood.err.ee

otse uudistemajast

järjejutt

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: