sõda ukrainas

"hommik anuga"

"Hommik Anuga" 4. detsember
OTSE

Kohtla-Järve uus linnapea: meie inimesed ootavad väga riigi tähelepanu

Kohtla-Järve uus linnapea Virve Linder meenutas saates "Hommik Anuga" Ida-Virumaa tähtsusest rääkivatele ning Tallinna ja Narva vahet tuiskavatele poliitikutele ja tippametnikele, et vahel tasuks ka paremale või vasakule vaadata ning näiteks Kohtla-Järvele sisse põigata, sest sealsed inimesed tunnevad, et on oma muredega üksi jäetud ning ootavad väga riigi tähelepanu.

suur intervjuu

Reedene intervjuu: Mari-Liis Jakobson
OTSE

Mari-Liis Jakobson: demokraatia on maailmas liikumas allakäiguteel

Tallinna Ülikooli poliitikasotsioloogia dotsendi Mari-Liis Jakobsoni sõnul on maailma kahesajast riigist täna täisliberaalsed demokraatiad vaid 35, mille etteotsa kuulub ka Eesti. Demokraatia on valitsemisvormina keeruline ja ei paku lihtsaid vastuseid, kuna toetub kompromissidele.

suur intervjuu

President kuulutas välja riigikogu valimised ja hoiatas kaheparteisüsteemi eest

Eleringi seade Paldiski kail.
OTSE

Elering ja Alexela peavad käpa hankimist teineteise ülesandeks

Eleringi hinnangul on liitumispunkti ja ujuvterminali vaheline seade liituja ülesanne, mille kulud jäävad liituja kanda, kuid kokkuleppele jõudes võiks selle hankida ka Elering. Alexela hinnangul oleks võimalik erandkorras kasutada ühenduseks Soome laeva tagavarakäppa, Elering seda ei kinnita ja soomlastega läbirääkimisi ei pea.

jõuluootus

Vaata otse

Kuula otse

hoia omadele pöialt

otse uudistemajast

siin me oleme

järjejutt

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: