sõda ukrainas

Kohalik mees Harkivis kontrollib kuivõrd sai Vene vägede pommitamises kahjustada auto
| USA annab ukrainale 775 miljoni dollari eest sõjalist abi
OTSE

Macron: Putin on nõus aatomiagentuuri visiidiga Zaporižžja tuumajaama |USA annab ukrainale 775 miljoni dollari eest sõjalist abi

Prantsuse presidendi palee teatas, et Putin nõustus rahvusvahelise aatomiagentuuri visiidiga Zaporižžja tuumajaama. Vene esindaja IAEA juures hindas, et visiit võiks toimuda septembris. Venemaa poolt okupeeritud Krimmi poolsaarel asuva Belbeki õhuväebaasi lähedal toimus vähemalt neli plahvatust. Plahvatused kärgatasid ka mujal Venemaal ja Venemaa poolt okupeeritud Ukraina aladel.

Artiumi kammersaal.
OTSE

Viimsis avas uksed nüüdisaegne kultuuri- ja hariduskeskus

Tipptasemel võimalustega nüüdisaegseid kultuuri- ja hariduskeskusi ei ehitata Eestis iga päev. Reedest on Tallinna külje all Viimsis avatud rohkete võimalustega Viimsi Artium, kuhu oodatakse esinema nii kohalikke kui ka rahvusvahelisi loomeinimesi kõige erinevama programmiga ning kus Viimsi lastel on hea oma harrastustega tegelda.

Rott
OTSE

Tallinnas on liikvel palju rotte, nende tõrje on krundiomaniku mure

Tallinlased kurdavad, et linnas on sel suvel liikvel erakordselt palju rotte, kuid nende tõrjumisel erakruntidelt linn abikätt ei paku. Tallinna kommunaalameti sõnul on rotitõrje ühistutele lihtsasti kättesaadav ja soodne teenus, zooloogi sõnul tuleks aga panustada hoopis ennetusmeetmetele.

uudised

Pelosi: Venemaa tuleb kuulutada terrorismi riiklikuks toetajaks

uudised

Uuring: Eesti andis Ukraina abiks suurema osa SKP-st kui USA

Hanno Pevkur
OTSE

Eesti saadab Ukrainale veel relvi ning teise välihaigla

Valitsus kiitis neljapäeval heaks järjekordse Ukraina sõjalise toetamise paketi, mille raames saadab Eesti Ukrainale veel relvastust nagu miinipildujaid ja tankitõrjerelvi. Lisaks plaanib Eesti toetada Suurbritannia algatatud Ukraina relvajõudude väljaõpet ja saadab Ukrainasse koostöös Saksamaaga välihaigla.

Hando Sutter
OTSE

Sutter: Läti ja Leedu gaasijaamade turult eemale jäämine tuli ootamatult

Narva elektrijaamade mitu plokki olid rekordkõrge elektri börsihinna ajal hoolduses seetõttu, et Läti ja Leedu gaasielektrijaamade turule mitteilmumisest ei olnud ette teatatud ning ettevõte ei osanud arvata, et terve Baltikumi elektrivarustus sõltub Eesti soojuselektrijaamadest, ütles Eesti Energia juhatuse esimees Hando Sutter.

följeton

Jaak Nigul.
OTSE

Mööblitööstur Nigul: Eestis pole mingit tööpuudust

Tarmeko juht Jaak Nigul rõhutas ERR-ile antud pikemas usutluses, et Eestis pole tööpuudust. Ettevõtja sõnul aitaks töökäte puudust vähendada avaliku sektori kärpimine, näiteks pooled omavalitsuste kontoritöötajatest võiks kohe koondada. Nigul ütles ka, et praegu on võimalik Eestis ära elada nii, et inimene ametlikult tööl ei käigi, sest töötutoetused ei motiveeri tööle asumist.

Ventilatsioonitöödeks mõeldud 30 miljonist jõuab koolidesse 13 miljonit

Vaata otse

Kuula otse

anna oma hääl!

kuula "juuksurit"

ERR pakub tööd

otsime AK toimetajat

otse uudistemajast

järjejutt

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: