toomas sildami pikk intervjuu

Toomas Sildami intervjuu Pipi-Liis Siemanniga
OTSE

Vallavanem Pipi-Liis Siemann: hirm on alati kõige hävitavam

Millal mõtleb 13 aastat Isamaas olnud inimene erakonnast lahkumisele? Miks ta ütleb järsult, et riik ei saa jõukuse puudumist kogu aeg toetustega kellelegi kompenseerida selmet suurendada kõigi jõukust? Miks on tema kohta öeldud, et tal on vahel hullud ideed, kuid ta ei lähe iialgi hulluks? Üheksandat aastat Türi vallavanem Pipi-Liis Siemann teab kõiki vastuseid.

33 kõnet

Jan Teevet Paide keskväljakul.
OTSE

Jan Teevet: väiksus ei ole takistus, vaid võimalus

Paide ega ühegi teise Eesti väikelinna väiksus ei ole takistus, vaid võimalus tihedalt läbipõimunud kogukonna loomiseks. Väiksus ei ole mitte takistus, vaid võimalus tulla kokku linnaväljakule ja kuulata ära kõigi mured ja soovid ning otsustada ühiselt, kuidas edasi minna, ütles Jan Teevet Paide keskväljakul peetud kõnes.

uudised

Pardiralli 2020
OTSE

Vähijuhtumite arv kasvab Eestis hoogsalt, kuid suremus langeb

Vähki suremus Eestis ning laiemalt Euroopas on jätkuvalt langustrendis, samal ajal kui haigestumus aga kasvab, tingituna elanikkonna vananemisest. Kuigi tänu uutele meetoditele on võimalik haigusele jälile saada üha varem, tähendab see siiski paratamatult riigile lähiaastail täiendavaid väljaminekuid.

uus saatesari

vaktsineerimine eestis

Vaata otse

Kuula otse

Rahvahääletus

Õpi kodus!

esita küsimus!

ole targem!

pood.err.ee

otse uudistemajast

järjejutt

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: