ERR 10. sünnipäeva meediaseminar

MIS ON MEEDIAKRIITIKA PORTAAL?
Meediamaailm meie ümber on kirju ja püüab me tähelepanu igal võimalikul juhul. Mõnikord on päris õiget ajakirjandust tohutu infolaviini seest raske leida. Teinekord peidab ajakirjandus end justkui muude asjade varju, reklaam ja pealkirjad pimestavad.

ERR.ee meediakriitika portaal hoiab arengutel silma peal, kiidab kordaminekuid ja laidab eksimusi. Et ajakirjandus püsiks terve ja parimate kavatsuste juures. Et avalikkuse huvi oleks esimesel kohal. Ausalt.
Meediatund
ERRi meediaeetika ekspert Tarmu Tammerk kutsub iga kuu viimasel esmaspäeval stuudiosse oma ala asjatundjaid, et arutada ajakirjanduseetika ja -mehhanismide üle.

IGAÜKS TEEB ERR-I
Rahvusringhääling ei tähenda mitte ainult kohalikku tegutsemist, vaid ka seda, et see ringhääling on ühe rahva oma. ERR-i programmis peaks leiduma midagi igaühele, kes Eestis makse maksab. Kas leiate endale sobiva? Kuidas olete rahul praeguse tele, raadio ja veebiga?
KIRJAKAST arvamustele
Ootame väga ka ettepanekuid, mis võiks aidata ERR-i paremaks teha. Kõigi arvamus on oluline, konstruktiivne ettepanek kulla hinnaga.

ERR.ee võtab arvamusartikleid ja lugejakirju vastu aadressil [email protected]. Õigus otsustada artikli või lugejakirja avaldamise üle on toimetusel.

KONTAKT
Ajakirjanduseetika nõuniku ülesanne on jälgida ERRi tegevuse vastavust ajakirjanduse kutse-eetikale ja tavadele; ta vaatab läbi ERRi saate või programmi sisu kohta esitatud vastulauseid ja vaidlustusi ning jälgib programmi tasakaalustatust.

Oma ettepaneku või kaebuse ERRi saate kohta võite edastada aadressil [email protected].

Postiaadress:
Tarmu Tammerk
Ajakirjanduseetika nõunik
Eesti Rahvusringhääling
Kreutzwaldi 14
10124 Tallinn

Tel 611 4117
Faks 611 4457
e-post: [email protected]
Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: