Meediakonverents

Atte Jääskeläinen: ajakirjandus hoidku poliitikutega distantsi ja auditooriumiga usaldust

23.11.18 ARVAMUS ... Libauudiseid ja sotsiaalmeediat täis maailmas on ajakirjanduse hakkamasaamise retsept usalduse hoidmine auditooriumiga. Selleks aga ei piisa ainult sellest, et uudises faktid õiged on, märkis Soome ajakirjandusõppejõud Atte Jääskeläinen ERRi ja Tallinna ülikooli meediakonverentsil.

Katrin Saksi ja Margus Allikmaa avasõnad

22.11.16 MEEDIAKONVERENTS ... Konverentsi juhatavad sisse Tallinn ülikooli Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituudi direktor Katrin Saks ja Eesti Rahvusringhäälingu juhatuse esimees Margus Allikmaa.

Adam Gee: kui televisioon kohtub interaktiivse meediaga

22.11.16 MEEDIAKONVERENTS ... Adam Gee tutvustab, kuidas loodi ringhäälinguorganisatsiooni Channel 4 jaoks menukaid projekte säästvast kalapüügist muusikahariduse propageerimiseni, eluasemeprobleemide lahendamisest kuni tervishoiu edendamisele kaasa aitamiseni.

Galina Timotšenko: infosõda kui uus normaalsus

22.11.16 MEEDIAKONVERENTS ... Portaali Meduza tegevtoimetaja räägib meedias võimu võtvast empaatiakriisist ja kuidas peibutada meediatarbijate tähelepanu.

Darja Saar: televisioon ja ühiskonna sotsiaalsete protsesside juhtimine ETV+ näitel

08.06.15 MEEDIAKONVERENTS ... Venekeelse telekanali ETV+ peatoimetaja Darja Saar arutleb, mida ühiskonna jaoks 28. septembril startiv uus telekanal tähendab.

Katrin Saks: Teletutvus

05.06.15 MEEDIAKONVERENTS ... Balti Filmi- ja Meediakooli (BFM) direktor Katrin Saks arutles möödunud nädalal toimunud meediakonverentsil, et enim oleks tal kahju tuttavate tegelenägude kadumisest ekraanilt.

Indrek Treufeldt: Tõrksa taltsutus – rahvuslikud huvid totalitaarse meedia mõjuväljas

04.06.15 MEEDIAKONVERENTS ... Televisioon ei ole ainult raud, see on mingisugune süsteem, mida ei ole kujundanud üksnes ideoloogia, vaid ka rahvas, rääkis Eesti Televisiooni kujunemisloo põhjal ERRi ajakirjanik ja õppejõud Indrek Treufeld möödunud nädalal peetud meediakonverentsil.

Timoteus Tuovinen: Televisiooni mäng

03.06.15 MEEDIAKONVERENTS ... Meediakonverentsil esinenud Soome meediaspetsialist Timoteus Tuovinen leiab, et Eestil ja Soomel on aeg taaselustada oma koostöö televisioonis, tehes seda uudsel, kaasaja nõuetele vastaval viisil, et muutunud meediamaailmas ellu jääda.

Margus Allikmaa: Quo vadis, ERR?

02.06.15 MEEDIAKONVERENTS ... Meediamaastik on täis paradokse ja küsimusi, millele vastuseid veel õieti polegi, tõdes Eesti Rahvusringhäälingu juhatuse esimees Margus Allikmaa eelmisel nädalal peetud meediakonverentsil.

suur spordipidu

rattasport

vaktsineerimine eestis

Vaata otse

Kuula otse

jäädvusta suve!

ole targem!

pood.err.ee

otse uudistemajast

järjejutt

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: