Sõõrumaa USS Grupp ostab Securitase tegevuse Eestis ja Lätis

Securitas logo.
Securitas logo. Autor/allikas: USS Grupp

Urmas Sõõrumaale kuuluv haldus- ja turvafirma USS Grupp ostab ülemaailmselt tegutsevalt Rootsi turvafirmalt Securitas ettevõtte ärid Eestis ja Lätis.

USS Grupp OÜ ja Securitas AB allkirjastasid lepingu esmaspäeval, tehingu hinda pooled ei avalda. Tehing vajab heakskiitu Eesti konkurentsiametilt.

USS Grupi tegevjuht Raul Paruski sõnul kasvatab Securitase Eesti ja Läti turvaäri ostmine kasvatab USS Grupi turvateenuste portfelli umbes kolmandiku võrra, annab hoogu Baltimaade turvaturu arengule ja toob turvaärisse konkurentsi juurde.

"Pärast koondumisloa saamist on kavas Eestis USS-i ja Securitase turvateenuste äri liita. Ühendatud turvaettevõttel hakkab olema Eesti turvateenuste turust üle 20 protsendi suurune turuosa. Tehinguga siseneb USS esmakordselt oma turvaäriga Läti turule, mis pakub kogu teenustegrupile uusi rahvusvahelisi arenguvõimalusi. Pärast Eesti Konkurentsiametilt koondumisloa saamist võetakse ühise potentsiaali paremaks ärakasutamiseks kasutusele ka uus ja ühine kaubamärk," rääkis Parusk.

Tehing ei too kaasa muudatusi Securitase kliendisuhetes: kõik senised turvateenuste lepingud jäävad  samal kujul kehtima.

Kõik senised lepingud Securitase klientidega jäävad kehtima praegusel kujul, USS ei plaani esialgu teha suuri muudatusi ei ettevõtte struktuuris ega töötajaskonnas.

USS Gruppi kuuluvad valve- ja turvateenuste osutaja USS Security Eesti AS, kinnisvara hoolduse ja haldusteenuseid pakkuv Ermeesia OÜ, nutikodulahenduste ja ärihoonetele täisautomaatikalahendusi pakkuv Techno Life OÜ.

Securitas tegutseb ligi 370 000 töötajaga 57 riigis. Eestis ja Lätis töötab ettevõttes üle 600 inimese.

Toimetaja: Barbara Oja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: