Nelja päeva prognoos

neljapäev 01.01
öösel
...°C
päeval
...°C

Allikas: Riigi Ilmateenistus

ilm

Reedel vihmahood harvenevad

29.09.22 ILM ... Reedel taevas pisut selgineb ja vihmahood harvenevad.

Neljapäev tuleb pilvine

28.09.22 ILM ... Neljapäeval koondub madalrõhkkond Läänemere lõunavete kohale ja ilm muutub hallimaks. Päev on enamasti pilvine ja õhutemperatuur jääb 8 ja 12 kraadi vahele.

Kolmapäev toob mõnel pool hoovihma

27.09.22 ILM ... Kolmapäeval on nii päikest kui ka mõnel pool hoovihma.

Teisipäev püsib peamiselt päikeseline

26.09.22 ILM ... Teisipäeval paistab peamiselt päike, nädala edenedes jõuab Eestisse aga rohkem vihmapilvi.

Nädal algab rahuliku sügisilmaga

25.09.22 ILM ... Sadu on esmaspäeval Eesti kohal juhuslik ja harv, tuul mandri rahulik, saartel veidi puhangulisem. Sooja on mõõdukalt.

Pühapäeva õhtu võib vihma tuua

24.09.22 ILM ... Pühapäeval hakkab kõrgrõhuvöönd Eesti kohal lagunema ning Põhja-Atlandilt läheneb uus aktiivne madalrõhkkond. Meil möödub öö peamiselt rahulikult. Pärastlõunaks jõuavad aga Moskva lähedal pöörlevast madalrõhualast tihedamad vihmapilved ka Ida-Eestisse.

Nädalavahetus on vahelduva pilvisuse ning vähese vihmaga

23.09.22 ILM ... Nädalavahetusel püsib ilm vahelduva pilvisusega ning mõnel pool võib veidi vihma tulla.

Reedel püsib ilm kuiv ja nõrga tuulega

22.09.22 ILM ... Reedel on ilm enamasti sajuta, sooja on päeval kuni 14 kraadi.

Neljapäeval on oodata rahulikku sügisilma

21.09.22 ILM ... Neljapäeval tuleb rahulik sügisilm, Läänemere ümbrust jääb katma kõrgrõhuvöönd ja suuremat sadu oodata ei ole. Päeval jätab pilvisem taevas õhusooja 11 kraadi lähedale, kus päikest näha, seal tõuseb 14-15 kraadini.

Kolmapäeval sajab kohati vihma

20.09.22 ILM ... Eestis sajab kolmapäeval kohati, sest siia ulatub veel Ukraina kohal oleva madalrõhkkonna loodeserv. Neljapäeval püsib kõrgrõhkkond Saksamaa kohal, kuid kõrgrõhuhari levib Soomest ida poole, kuhu tekib ka uus kese. Eesti jääb nende kahe kõrgrõhkkonna vahele ning ilm on tuulevaikne.

Sajuhood jätkuvad

19.09.22 ILM ... Kõle põhjatuul annab paari päeva pärast järele, kuid sügisesed pilved ning sajuhood jätkuvad.

Esmaspäeval on oodata hoovihma

18.09.22 ILM ... Esmaspäeval on ilm pilvine ning mitmel pool sajab hoovihma.

Pühapäeval on taas oodata hoovihma

17.09.22 ILM ... Pühapäeval on taas oodata hoovihma, temperatuur ulatub 13 kuni 15 kraadini. Tuleval nädalal temperatuur langeb, kuid vihmahood jätkuvad neljapäevani.

Vihmahood saadavad kogu nädalavahetust

16.09.22 ILM ... Hoovihmad kestavad vähemalt järgmise nädala kolmapäevani.

Ilm püsib sajune

15.09.22 ILM ... Lähipäevil püsib pilvine ilm: aeg-ajalt sajab hoovihma ning võib olla äikest.

Neljapäeval liiguvad vihmapilved üle Eesti

14.09.22 ILM ... Lähipäevil püsib vihmane ilm, seejuures sajuhooge jagub enam just päevaseks ajaks.

Kolmapäeval sajab hoovihma ja tuul on tugev

13.09.22 ILM ... Järgnevad päevad toovad sageli sadu, tuul on kõige tugevam eeloleval ööpäeval.

Ilm läheb pilvisemaks ja tuulisemaks

12.09.22 ILM ... Lähipäevil suureneb hoovihmavõimalus ning läheb pisut jahedamaks.

Esmaspäev on valdavalt päikesepaiste ja mõõduka soojaga

11.09.22 ILM ... Nädala algus on valdavas osas Eestis päikesepaisteline ja mõõdukalt soe, mandri kaguosas on pilvisem ja jahedam.

Õhusoe kerkib pühapäeval 18 kraadini

10.09.22 ILM ... Pühapäeval taandub meie ilma kujundav kõrgrõhuala kaugemale Venemaale, kuid hoiab siiski öö selge ning külmana. Päeval jõuab meile lõuna poolt lähemale aga madalrõhkkond, mille serv sirutub ka üle Lõuna-Eesti ning seetõttu tuleb seal pilvisem kui mujal Eestis.

Laupäeva öö toob mitmele poole miinuskraadid, päev on päikeseline

09.09.22 ILM ... Lähemad ööd toovad külma, kuid päeviti soojendab päike õhu 20 kraadi lähedale.

Reedel tuleb päikseline ja jahedavõitu päev

08.09.22 ILM ... Käes on Ussimaarjapäev ning rahvatarkus ütleb, et tänasest kolivad ussid mätaste sisse talveunele. Talvest on aga veel vara rääkida.

Neljapäeval püsib ilm veel hall ja kõle

07.09.22 ILM ... Neljapäeval on ilm veel hall ja kõle, nädala lõpus on oodata veidi päikest ja soojemat ilma.

Hallide pilvede vahelt paistab päris palju päikest

06.09.22 ILM ... Mööda Venemaa madalrõhkkonna lääneserva liigub madalrõhulohk Soomest Eesti kohale ja saabuvast pilvemassist saame pisut vihma.

Teisipäeval tuleb sooja üle 15 kraadi

05.09.22 ILM ... Teisipäeval kujundab Eesti ilma Läänemerelt lõuna-kagu suunas leviv kõrgrõhuala. Selle järel läheneb Soomest madalrõhulohk, mis enne hilisõhtut siia olulist sadu ei too. Lohu ees pöördub tuul rohkem läände, tugevneb ning kannab siia üürikeseks veidi soojema õhu. Seetõttu tõusevad päevamaksimumid ka üle 15 kraadi.

Uue nädala ilm võib tuua maapinnal öökülma

04.09.22 ILM ... Uue nädala ilm jätkub jahedana ning maapinnal kohati öökülmadega.

Pühapäeval sajab kohati hoovihma

03.09.22 ILM ... Pühapäeval sajab kohati hoovihma, sooja on päeval 9 kuni 15 kraadi.

Laupäeval tuleb selge taevaga jahe ilm

02.09.22 ILM ... Viimastel päevadel oleme kogenud külma ja kõledat ilma. Olulisi muutusi ei ole oodata ka lähipäevil.

Ööl vastu reedet võib temperatuur maapinnal nulli lähedale langeda

01.09.22 ILM ... Soomes ja Baltimaades jätkub reede vihmaselt, sest püsime Venemaa põhjaosa kohal oleva madalrõhkkonna lääneservas. Ka jahedast ilmast me ei pääse, sest külma õhu vool põhjast lõunasse jätkub.

Ilm on järgmistel päevadel jahe ja kõle

31.08.22 ILM ... Järgnevate päevade ilm on läänepoolse kõrg- ja Venemaal paika jääva madalrõhuala piirimail kõle. Päeval on hoogsadusid enam mandri sisealadel ja ennekõike Eesti idaosas. Sajuhoogudes piirdub soe 10 kuni 11 kraadiga, kus enam päikest, seal on loota 14 kuni 15 kraadi.

Kolmapäeval on oodata hoovihma

30.08.22 ILM ... Kolmapäev on muutliku pilvisusega, mitmel pool sajab hoovihma ning päeval on sooja kuni 17 kraadi.

Suvine soojus lahkub, nädal tuleb jahe ja vihmane

29.08.22 ILM ... Venemaale koonduva madalrõhkkonna servas levib teisipäeval tihedam vihmasadu üle Lõuna- , Kesk- ja Ida-Eesti, läänes ja loodes on enam selgimisi ning sadu hootine. Põhja- ja kirdetuul on tugev, kannab jahedust juurde ning teisipäevased maksimumid jäävad juba kõikjal 20kraadist madalamale. Õhumassi vahetust saadab nii öösel kui päeval äike.

Esmaspäeval on kuum suveilm juba mõnelt poolt Eestist taandunud

28.08.22 ILM ... Südasuvine kuumus valmistub taanduma ning algava nädala esimesel päeval on oodata Eestis veel temperatuure 19 kraadist kuni 28 kraadini.

Nädalavahetuse kuumadele ilmadele lisa ei tule

27.08.22 ILM ... Nädalavahetusega saavad otsa soojad päevad, sest uuest nädalast hakkavad puhuma juba oluliselt sügisesemad tuuled.

Nädalavahetus möödub veel soojalt

26.08.22 ILM ... Nädalavahetus möödub soojalt, kohati sajab hoovihma. Uuel nädalal soe temperatuur taandub ja sagenevad vihmahood.

Nädalavahetus tuleb suviselt soe

25.08.22 ILM ... Reede ennelõunal on oodata kohati hoovihma, kuid päeva teises pooles on laialdaselt päikesepaisteline ja õhusooja tuleb 20 kuni 26 kraadi.

Neljapäev on päikeseline

24.08.22 ILM ... Neljapäev on päikeseline ja temperatuur ulatub 25 kraadini, vaid Kagu-Eesti peab leppima pilverünkadega. Jahedamat ilma võib tuua järgmine nädal.

Kolmapäeval tõuseb õhusoe 30 kraadi lähedale

23.08.22 ILM ... Kolmapäeva öösel on sajuhoogude tõenäosus suurem Lääne-Eestis ja mandri kagunurgas. Päeva jooksul lisandub taevasse uusi pilverünki, mis põhjustavad paiguti hoo- ja äikesevihma. Päevamaksimumid tõusevad laialdaselt üle 25, paiguti 30 kraadi ümbrusse.

Teisipäeval võib sadada vihma

22.08.22 ILM ... Kuigi soojakraadid küündivad teisipäeva päeval endiselt kuni ligi 30 kraadini, jahutab kuumusest kuivanud maad vihm.

Esmaspäev tuleb jahedam, seejärel läheb taas kuumaks

21.08.22 ILM ... Vihma ootel loodus saab esmaspäeval nii kastet kui ka jahutust, seejärel tuleb olla valmis uue kuuma tulekuks.

Pühapäeval tuleb vihma ja läheb veidi jahedamaks

20.08.22 ILM ... Pühapäeval ei jaksa Venemaalt ulatuv kõrgrõhuala enam vastupanu osutada ning piki Läänemerd kulgev madalrõhuvöönd nihkub Läänemerelt Eesti saarte kohale. Öösel sajab saartel hoovihma ning on äikeseoht, päeva jooksul levivad vihmahood ka mandri lääneosa kohale. Tuul püsib puhanguline, õhumass jaheneb veidi.

Laupäeval tuleb reedega võrreldes vaid veidi jahedam

19.08.22 ILM ... Reedel mõõdeti kõige kõrgem õhutemperatuur Tallinna-Harku ilmajaamas ning selleks oli 32,9 kraadi. Ühtlasi sai löödud eelnev, 72 aasta tagune päevarekord 4,9 kraadiga. Laupäev tuleb reedega õige pisut leebem, aga palav ikka.

Eestis tuleb reedel kuni 33 kraadi sooja

18.08.22 ILM ... Troopiline palavus Eestis jätkub ja reedel võib temperatuur ületada neljapäevase maksimumi 32 kraadi.

Leitsak võtab tuure üles

17.08.22 ILM ... Leitsak jätkub. Kolmapäeval sai Eesti lääneserv ka veidi vihma, aga sajuste madalrõhkkondade põhitegevusväli on Lääne- ja Kesk-Euroopas. Neid on seal kobaras mitu ja neljapäeval on Atlandilt veel lisa ka tulemas.

Kolmapäeval tuleb palav, Lääne-Eestis võib vihma sadada

16.08.22 ILM ... Eestis tõusis õhutemperatuur teisipäeval üle 31 kraadi ning nii mitmeski linnas said löödud päevarekordid. Õhk läheb nüüd niiskemaks ning kuumas ja niiskes õhus areneb saartel ja mandri lääneosas mitmel pool hoovihma- ja äikesepilvi.

Alanud nädal tuleb Eestis palav

15.08.22 ILM ... Teisipäeval on öö paljudes kohtades selge ning ka ennelõunal saab päike paljudes kohtades särada. Pärastlõunasel ajal saab pilverünkade kasv aga hoo sisse ning mõnest pilvest võib ka vihma tulla. Kaguvoolus lisandub kuumust ning päevamaksimumid tõusevad laialdaselt üle 30 kraadi.

Õhutemperatuur tõuseb algaval nädalal veelgi

14.08.22 ILM ... Kuigi esmaspäeval saabuvas õhumassis on ka pisut enam niiskust, siis suurt sadu oodata ei ole. Teisipäeval jääb sama kõrgrõhuala servaga jätkuvalt Eesti kohale, mis hoiab suurema saju küll eemal, kuid päeva peale koguneb taevasse ka piisavalt pilverünki, millest õhtul ka mõni sahmakas alla võib tulla.

Ilm läheb veel soojemaks

13.08.22 ILM ... Ilm püsib suvise soojaga ning esmaspäevast läheb veel soojemaks.

Nädalavahetus püsib suvise soojaga

12.08.22 ILM ... Nädalavahetusel püsib suvine ilm ning õhutemperatuur ulatub 30 kraadi lähedale.

Ilm püsib päikeseline

11.08.22 ILM ... Lähipäevil püsib ilm kuiv ja soe, tuul on rahulik.

head vaatamist!

Vaata otse

Kuula otse

muusikapäev 2022

uus hooaeg

otse uudistemajast

ERR pakub tööd

laste ööülikool

järjejutt

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: