ERR kuulub Eesti atraktiivsemate tööandjate hulka tudengite seas

Noored.
Noored. Autor/allikas: Tallinna Tehnikaülikool

Tööandja brändingu agentuuri Instar poolt läbi viidud õpilaste tööootuste ja tööandja maine uuringu tulemusena on 2023. aastal Eesti tudengite poolt hinnatud atraktiivseimaks tööandjaks LHV Pank. Esikümnesse kuulub ka ERR.

Üle-eestilise kõrgkoolide õpilaste uuringu järgi soovis 2023. aastal LHV-s töötada 47 protsenti tudengitest. Instari andmetel on ka Eesti kogenud töötajate eelistatuim tööandja LHV Pank, kus soovib töötada 74 protsenti vastajatest. Eesti kutsekoolide õpilaste hinnangul on kõige atraktiivsem tööandja Apollo Group, kus soovib töötada 50 protsenti kõigist kutsekoolide õpilastest.

Eesti kümne atraktiivseima tööandja üldedetabelis järgnes LHV Pangale Microsoft ning haridus- ja teadusministeerium.

Eesti Rahvusringhääling (ERR) on ainsa meediaorganisatsioonina edetabelis kümnendal kohal (möödunud aastal 14. kohal).

Humanitaaralade tudengite pingereas on Eesti Rahvusringhääling teisel kohal, kohe pärast haridus- ja teadusministeeriumi. Humanitaaralade tudengid peavad atraktiivseks tööandjaks ka kultuuriministeeriumi, HARNO-t (haridus- ja noorteamet) ning Tartu Ülikooli.

Uuringus osales üle 6000 tudengi, kutsekooliõpilase ja töökogemusega inimese majanduse, infotehnoloogia, ehituse, humanitaaria, inseneri, logistika ja teistest valdkondadest. Tudengid hindasid 264 Eesti organisatsiooni. Uuringut viiakse läbi alates 2010. aastast.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: