Krista Aas sai siseministeeriumi asekantsleriks

Krista Aas.
Krista Aas. Autor/allikas: Siseministeerium

Siseminister Lauri Läänemets kinnitas järgmiseks viieks aastaks siseministeeriumi varade asekantsleriks Krista Aasa ja sisejulgeoleku asekantsleriks Joosep Kaasiku.

Aas töötab praegu PPA peadirektori asetäitjana arenduse alal. Varasemalt on ta töötanud juhtivatel ametikohtadel  prokuratuuris, riigikontrollis ning PPA-s. 

Krista Aasal on rahvusvahelise ärijuhtimise magistrikraad EBS-ist ning õigusteaduse magistrikraad Tartu Ülikoolist.

Krista Aas alustab varade asekantslerina tööd 1. novembrist.

Joosep Kaasik tuleb siseministeeriumisse PPA Põhja prefektuuri prefekti ametikohalt. Varasemalt on tal juhtimiskogemus nii avalikus kui ka avalik-õiguslikus sektoris ning rahvusvaheline kogemus regionaalse üksuse juhina Euroopa Liidu politseimissioonil Bosnia ja Hertsegoviinas. 

Kaasikul on infotehnoloogia ja haldusjuhtimise magistrikraadid TTÜ-st (ning rahvusvahelise politseikoostöö magistrikraad Euroopa Politseikolledžist (CEPOL).

Joosep Kaasik alustab sisejulgeoleku asekantslerina tööd 20. novembrist.

Joosep Kaasik. Autor/allikas: Reelika Reimand / siseministeerium

Siseministeeriumis on neli asekantslerit. Senise varade asekantsleri Piret Lilleväli ametiaeg lõpeb 31. oktoobril, varasem sisejulgeoleku asekantsler Veiko Kommusaar töötab alates augustist PPA peadirektori asetäitjana piirivalve alal.

Käesoleva aasta lõpus lõpeb ametiaeg ka pääste- ja kriisivalmiduse asekantsleril Viola Murdil, avalik konkurss sellele ametikohale on lõppjärgus. Rahvastiku ja kodanikuühiskonna asekantsler on Raivo Küüt.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: