X

Laadi alla uus Eesti Raadio äpp, kust leiad kõik ERRi raadiojaamad, suure muusikavaliku ja podcastid.

Jõuluturu avamine täitis Tallinna Raekoja platsi rahvaga

Foto: Priit Mürk/ERR

Tallinnas Raekoja platsil avati kontserdiga iga-aastane jõuluturg, mis jääb avatuks 7. jaanuarini iga päev kella kümnest kaheksani, kuumi jooke valatakse veel paar tundi kauem. Raekoja plats oli jõuluturu avamisel puupüsti täis.

Mitte kõik Tallinna elanikud ei mahtunud reede õhtul liiklusummikutesse. Kõik, kes üle jäid, pidid olema kogunenud Raekoja platsile. Nende hulgas oli piisavalt külalisi, keda eriti ei huvita, et Eestis turismiäril kehvasti läheb.

"Aktuaalse kaameraga" rääkinud turistide sõnul on mõned siin, et nautida jõuluturgu, teised lund. Kohalikud tulid vaatama kuuse tulede süütamist.

Pühapäeval, esimesel advendil kuulutatakse Raekoja platsil välja advendiaeg ja süüdatakse advendiküünal nagu igal aastal.

Pühapäeval algab ka jõuluvana vastuvõtt tema majakeses, mis on avatud iga päev keskpäevast kella kuueni. Laupäeviti ja pühapäeviti võib laval kuulata esinejaid.

Toimetaja: Barbara Oja

Allikas: "Aktuaalne kaamera"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: