Kroonika uueks peatoimetajaks saab Krista Lensin

{{1270553460000 | amCalendar}}
Seltskonnaajakirja Kroonika uueks peatoimetajaks saab Krista Lensin, kes alustab selles ametis tööd 13. aprillil.
Krista Lensin on meediavaldkonnaga tihedalt kokku puutunud, olles aastaid töötanud teleproduktsiooni ettevõttes Filmimees produtsendi ja saatejuhina mitmete Eesti edukate teleprojektide juures, teatas AS Ajakirjade Kirjastus.

Lensin on lõpetanud Moskva Riikliku Plehhanovi-nimelise Majandusiinstituudi majanduse erialal.

"Krista on küll meediavaldkonnas iseõppija, kuid temaga seotud teleprojektidest võime näha, et sellevõrra rohkem panustab ta oma ettevõtmistesse energiat, värskeid ideid ja temale iseäralikku sära," ütles Ajakirjade Kirjastuse juhatuse esimees Mart Luik.

Lensin: ajakiri muutub naiselikumaks

Krista Lensin ütles ERRi uudisteportaalile, et praeguses ajakirjas on asju, mis on saanud vähem kajastatust ning mis võiksid muutuda. "Me tooksime lugejateni nende eestlaste lugusid, kes on suures maailmas edukalt hakkama saanud. Kindlasti saab ajakiri uue ja senisest säravama väljanägemise. Võib-olla muutuks see ka naiselikumaks, kuna Kroonika lugejatest valdav enamus on naised."

Seltskonnaajakirja Kroonika esimene number ilmus aastal 1996. Selle aja jooksul on ajakirjal olnud neli peatoimetajat: Maire Aunaste, Einar Ellermaa, Ingrid Tähismaa ja Margus Müil.

Toimetaja: Inga-Gretel Linkgreim

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: