Kohus kuulutas välja ettevõtja Rene Kuulmanni pankroti ({{commentsTotal}})

{{1479708206000 | amCalendar}}
Rene Kuulmann
Rene Kuulmann Autor/allikas: Ülo Josing/ERR

Harju maakohus kuulutas välja Tallinna linnavaraameti kunagise juhataja ja Narva-Jõesuu Meresuu SPA eksomaniku Rene Kuulmanni pankroti.

Kohus kuulutas Kuulmanni pankroti välja Svenska Handelsbanken AB Eesti filiaali avalduse alusel ja nimetas Kuulmanni pankrotihalduriks vandeadvokaat Martin Pärna.

Kohus määras võlausaldajate esimese üldkoosoleku Harju maakohtu Tartu maantee kohtumajas 8. detsembrile ning siis peab Kuulmann andma võlgniku vande, ütles maakohtu pressiesindaja Kristina Ots ERR.ee-le.

Võlausaldajad on kohustatud hiljemalt kahe kuu jooksul pankrotiteate väljaandes Ametlikud Teadaanded ilmumise päevast arvates teatama haldurile kõigist oma enne pankroti väljakuulutamist tekkinud nõuetest võlgniku vastu, sõltumata nõude tekkimise alusest ja nõude täitmise tähtpäevast.

Kui võlausaldaja esitab nõude mõjuval põhjusel pärast tähtaja möödumist, kuid enne viimast nõuete kaitsmise koosolekut, ennistab üldkoosolek võlausaldaja taotlusel nõude esitamise tähtaja.

Kui nõude esitamise tähtaega ei ole ennistatud, võetakse nõue kaitsmisele, kuid tunnustamise korral rahuldatakse pärast õigeaegselt esitatud tunnustatud nõuete rahuldamist.

Kõik, kelle valduses on võlgnikule kuuluv vara või kellel on varalisi kohustusi võlgniku suhtes, on kohustatud selle kohta andma teavet pankrotihaldurile.

Võlgnikule võlgnetavate kohustuste täitmist võib vastu võtta üksnes pankrotihaldur.

Pankrotimääruse võib vaidlustada Harju maakohtu kaudu Tallinna ringkonnakohtus 15 päeva jooksul alates määruse kättesaamisest.

Toimetaja: Marek KuulHea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: