Mereväe staabilaeva Wambola uus komandör on Tanel Kangro ({{commentsTotal}})

Mereväe staabilaev Wambola
Mereväe staabilaev Wambola Autor/allikas: mil.ee

Neljapäeval Miinisadamas peetud tseremoonial määras mereväe ülem mereväekapten Jüri Saska staabi- ja toetuslaeva EML Wambola uueks komandöriks vanemleitnant Tanel Kangro.

Endine staabi- ja toetuslaeva Wambola komandör vanemleitnant Ermo Jeedas jätkab teenistust Miinisadamas asuvas mereväekoolis.

"Tänan mereväe nimel endist komandöri vanemleitnant Jeedast ja soovin talle uusi väljakutseid oma teadmiste edasi andmisel. Soovin meeskonnale, eelkõige uuele komandörile suurt õpihimu ja elluviimise tahet," ütles
mereväe ülem mereväekapten Jüri Saska tseremoonial.

Vanemleitnant Tanel Kangro on mereväes alates 2001. aastast. Ta on läbinud mereväeohvitseri keskastmekursuse Läti rahvuslikus kaitseakadeemias ning miinisõjakursuse Belgias. Enne EML Wambola komandöriks saamist töötas
ta samal laeval komandöri abina. Varasemalt on ta teeninud mereväe laevadel EML Ugandi, EML Sakala ja EML Ahti.Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: