2017 VIP-fotod: tähtsad ninad Eesti pinnal ja unustamatu (ees)istumine

Üldiselt tähendab VIP-ide pildile püüdmine fotograafile pikka ootamist, aga lugejate-vaatajate õnneks ei pea galerii vaatamiseks sugugi kaua ootama.

Kõigepealt ootad, kuni lennuk maandub, siis ootad, kuni sealt keegi välja tuleb. Siis loodad, et väljujate seas on ka lubatud VIP. Enne seda oled lootnud, et ei sajaks pussnuge.

Hiljem tuleb oodata, kuni välismaised VIP-id kohalike tähtsate ninadega kokku saavad, et püüda kaamerasse käe surumise hetk. Või lippude ees seismise hetk.

Vahel harva võetakse fotograafid kaasa mõnda põnevamasse olukorda kui pintsakud ka lipsud. Näiteks Suurbritannia välisminister Boris Johnson soovis Eesti visiidi ajal külastada Tapa sõjaväelinnakut. Tank proovitud, tutvus Johnson ka liitlaste elu-oluga.

Jõudnud kamuflaažis sõdurini, hüüdis üks Johnsoni ihufotograafidest: "Look, Boris, he's got your hair!" viidates Johnsoni heledatele lendlevatele kiharatele ja maas roomamiseks valmis olnud, kangaribadesse mattunud sõdurile.

Seda pilti me teile turvakaalutlustel kahjuks näidata ei saa, küll aga pääsete ootamisest ja saate VIP-id galeriist kiirelt üle vaadata. Ühtlasi näeb Boris Johnsonit sõjamasinas.

Toimetaja: Greete Palmiste

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: