Rahvaüritused muudavad Valga-, Järva- ja Viljandimaal liikluskorraldust

$content['photos'][0]['caption'.lang::suffix($GLOBALS['category']['lang'])]?>
Triatlon. Foto on illustreeriv. Autor/allikas: Wikimedia Commons

Laupäeval toimuvad rahvaüritused Valga-, Järva-, ja Viljandimaal muudavad tavapärast liikluskorraldust.

Valga maakonnas on seoses üritusega "Valga-Valka Helen Triathlon" liiklusele ajavahemikul 14–18 suletud Jõhvi–Tartu–Valga maantee kilomeetritel 218,3–219,4 ja Valga–Uulu maantee kilomeetritel 1,4–10,3.

Sulgemisalas on läbipääs tagatud ühistranspordile, operatiivsõidukitele ja kohalikele elanikele. Maanteeamet palub varuda kannatust lõigu läbimiseks ning võimalusel vältida ürituse teekonnale jäävaid sõidukeid.

Seoses Tõrva linna sünnipäeva rongkäiguga on liiklusele kell 10–11 suletud Valga–Uulu maantee kilomeetritel 26–27,9. Ümbersõit on korraldatud kohalikke teid mööda vastavalt ajutisele liikluskorraldusele.

Järva maakonnas on seoses antiigi- ja vanavara laadaga "Kila-Kola 2018" kehtestatud kiiruspiirang ja peatumise keeld Pärnu–Rakvere–Sõmeru maantee kilomeetritel 117–117,6.

Viljandi maakonnas on seoses üritusega "Karksi kihelkonna päevad 2018" kehtestatud kiiruspiirang Valga–Uulu maantee kilomeetritel 58,5–58,8.

Toimetaja: Priit Luts

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: