ERR-i venekeelset portaali hakkab juhtima Andrey Krashevskiy

Andrey Krashevskiy.
Andrey Krashevskiy. Autor/allikas: Priit Mürk / ERR

Eesti Rahvusringhäälingu (ERR) venekeelse portaali rus.err.ee vastutava toimetaja ametikohal alustab 1. jaanuarist tööd Andrey Krashevskiy.

Krashevskiy on töötanud alates 2015. aastast ERR-i venekeelse portaali toimetajana. Venekeelsesse portaali oli vaja leida uus juht, kuna Ekaterina Taklaja alustab uuest aastast tööd ETV+ peatoimetajana.

"Andrey osutus valituks väga tihedas konkurentsis, kus tema kasuks rääkis realistlik arusaam venekeelse portaali tänasest seisust ja selge vaade, kuhu rus.err.ee edasi liikuda võiks. Selleks on tugev originaalsisu ning tõhus koostöö ERR-i teiste venekeelsete kanalitega," ütles ERR-i veebiuudiste ja portaalide juht Urmet Kook.

"Mul on suur au saada portaali rus.err.ee vastutavaks toimetajaks selle tugeva ja professionaalse meeskonnaga, mis on juba saavutanud oma töös kõrged tulemused. Portaal töötab ka edaspidi uudistevoo kvaliteedi ja operatiivsuse ning loetavuse tõstmise nimel, pöörates senisest rohkem tähelepanu multimeedia võimalustele," lisas Krashevskiy.

"Mul on väga hea meel portaal hea kolleegi kindlatesse kätesse üle anda. Andrey on laia silmaringiga ja kindlate seisukohtadega inimene. Oma töös on ta alati põhjalik ja analüüsiv ja ma usun, et tema natuke teistsugused rõhuasetused ja värsked ideed teevad rus.err.ee portaali sisu mitmekesisemaks ja suurendavad meie stabiilselt kasvavat auditooriumi veelgi. Soovin talle uuel ametipostil edu!" ütles Ekaterina Taklaja.

Andrey Krashevskiy on sündinud 30. märtsil 1977. Ta on lõpetanud aastal 2001 Peterburi Riikliku Ülikooli magistrikraadiga rahvusvaheliste suhete erialal. Aastatel 2005-2006 täiendas ta end Tartu Ülikooli tõlkemagistrantuuris. Krashevskiy on Eesti kodanik, abielus ja peres kasvab kaks last.

Toimetaja: ERR

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: