Kaitseväe paraad toob katkestusi pealinna ühistransporti

Kaitseväe paraad
Kaitseväe paraad Autor/allikas: Rene Suurkaev/ ERR

Kaitseväe aastapäevaparaad Vabaduse väljakul ja välikontsert Islandi väljakul toovad nädalavahetusel Tallinna ühistranspordis kaasa ajutisi ümberkorraldusi, mis algavad laupäeva õhtul.

Kesklinna läbivad bussi-, trammi- ja trolliliinid on selleks ajaks ümber suunatud või toimuvad ajutised seisakud. Ühistransport jätkab oma tavapärast tööd pärast pidustusi.

Paraadi ettevalmistused algavad laupäeva õhtul, mistõttu ajavahemikus kella 19-st südaööni on ühissõidukite liiklus piiratud Vabaduse väljakul, Toompea ja Harju tänaval, Kaarli ja Mere puiesteel, Pärnu ja Narva maanteel. Kõik neid piirkondi läbivad bussiliinid on selleks ajaks ümber suunatud ning trammi- ja trolliliinidel tehakse ajutisi peatusi. Ühissõidukid sõidavad sel ajal liiklusreguleerijate korralduste järgi.

Pühapäeval suletakse alates kella 12-st kõik Vabaduse väljaku piirkonda läbivad bussi-, trammi-, ja trolliliinid, mis avatakse kohe pärast paraadi lõppu orienteeruvalt kell 13. Samal päeval korraldatakse ühistranspordiliiklus ümber ka Islandi ja Teatri väljakul, kus toimub välikontsert "Aja mustrid"- Seetõttu suletakse osaliselt ka Rävala puiestee ja väljakutega piirnevad tänavad.

Sellegipoolest soovitab Tallinna Linnatranspordi AS sõita pühapäevahommikusele lipuheiskamisele just ühistranspordiga, mis on sel ajal kindlasti muretuim lahendus.

Detailse loendi 23. ja 24. veebruari ühistranspordi muudatuste kohta ilma kaardirakenduseta leiab Tallinna koduleheküljelt.

Toimetaja: Merilin Pärli

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: