Kiviõli piirkonnas on veerandsada koroonaviirusesse haigestunut

Vaade Kiviõlile Kiviõli tehismäelt.
Vaade Kiviõlile Kiviõli tehismäelt. Autor/allikas: Rene Kundla/ERR

Virumaa suurimas nakkuskoldes, Lüganuse vallas Kiviõli piirkonnas on tänaseks tuvastatud 25 koroonaviirusesse nakatunut, kellest 21 on ühe suguvõsa liikmed.

Terviseameti täpsustatud andmetel oli eelmiseks nädalavahetuseks piirkonnas koroonaviirus tuvastatud 19 inimesel: neist 18 olid ühe suguvõsa liikmed ja lisaks oli 1 haigestunu, kes töötab Kiviõli lasteaias.

Terviseameti Ida regiooni juhataja Merje Muusikuse kinnitusel lisandus teisipäevase seisuga veel kuus nakatunut, kellest kolm kuuluvad suguvõsasse, kus ka varem oli palju haigeid. Ülejäänud kolm inimest on haigestunud lasteaia töötaja lähikontaktsed.

Lüganuse vallavolikogu esimehe Risto Lindebergi sõnul otsustas teisipäeval kogunenud valla kriisikomisjon, et kuna vallas on olukord keeruline, siis Lüganuse vallas ei kehti riigi poolt alates 2. maist kavas olevad liikumispiirangute pehmendamised (välijõusaalide, mängiväljakute jms avamine).

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: