Fotod: president Kersti Kaljulaid külastas Kuressaare haiglat

President Kersti Kaljulaid on esmaspäevast kolmapäevani ringkäigul saartel, külastades Muhu, Saaremaa ja Hiiumaa kohaliku elu eestvedajaid ja ettevõtteid.

Riigipea kohtub külastuse käigul Muhu vallajuhtide ja Muhu hooldekeskuse juhatajaga, Saaremaa vallavanema ja volikogu esimehega ning külastab Kuressaare haiglat. Õhtupoolikul külastab riigipea Saaremaa Merispordi Seltsi noorte purjetajate treeningut ja teeb rattatuuri koos rattaklubiga Viiking, teatas presidendi kantselei.

Teisipäeval on plaanis kohtumine Saaremaa Ettevõtjate Liidu esindajatega, samuti ettevõtete Est-Agar AS ja Kärla Põllumajandusühistu külastused. Lisaks külastab president Kaljulaid Kihelkonna hooldekodu ja mereväe miinitõrjeõppust.  

Kolmapäevased kohtumised on kõik Hiiumaal, kus riigipea külastab Hiiu maakonna Tohvri hooldekeskust, kohtub Hiiumaa Ettevõtjate Liidu esindajate ning vallajuhtidega. President Kaljulaid annab ka Hiiumaalt ühiskonnaõpetuse e-koolitunni Viimsi gümnaasiumile.​

 

Toimetaja: Maarja Värv

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: