Kuressaare haiglas taastusid tavapärased vastuvõtud

Foto: Margus Muld/ERR

Ühena viimastest Eestimaal algas esmaspäeval patsientide ambulatoorne vastuvõtt ka Kuressaare haiglas ja saarlased pääsevad taas oma murede ja haigustega arsti juurde.

Pisut enam kui kaks kuud töötas Kuressaare haigla erireziimis. Praegu on haiglas veel viis koroonapatsienti, aga tipphetkel - 12. aprillil - oli neid 59, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Nii Kuressaare haigla kiirabi kui ka haiglatöötajad puutusid kokku umbes 200 koroonahaigega, kellest haiglaravile jõudis 130. Paraku 19 neist surid.

Lisaks Kuressaare haigla personalile käis saarlasi abistamas mandrilt sadakond meedikut-põetajat. Kuressaare haigla sai koroonaviirusega toimetulemiseks erinevaid annetusi kokku ligi 400 000 eurot. Haigla täiendavad kulud suurenesid aga kriisi ajal ligi miljoni euro võrra.

Kuressaare haiglas alustasid esmaspäevast tööd kõik Saaremaa kohalikud arstid. Mandrilt käivad silma- ja nina-kõrva-kurguarstide vastuvõtud loodetakse taastada kuu lõpus.

Toimetaja: Merili Nael

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: