Tallink koondab veel 60 hotellitöötajat

$content['photos'][0]['caption'.lang::suffix($GLOBALS['category']['lang'])]?>
Hotellituba. Autor/allikas: Anna Aurelia Minev/ERR

Tallink City hotell läheb sügisest kapitaalremonti ning hotellikett alustab täiendavalt 60 inimese koondamist.

Tallink Grupp alustab 1. septembrist kesklinnas asuva Tallink City hotelli kapitaalremonti, mille käigus läbivad nii hotelli numbritoad, kui kõik hotelli üldkasutatavad alad täieliku uuenduskuuri.  Hotelli uuendustööd kestavad kuni 2021. aasta maikuu lõpuni ning ettevõte plaanib hotelli uuesti avada järgmise aasta juunis. 

Remondi ja koroonaviiruse puhangust tuleneva klientide arvu vähenemise tõttu koondab Tallink lisaks aprillis koondatud hotellitöötajatele veel 60 Eesti hotellide töötajat.

"Vanas kuulsa Teenindusmaja hoones paiknev Tallink City hotell on uuenduskuuri oodanud juba mõnda aega ning praegune majanduse ja turismi olukord on tekitanud meie jaoks ootamatult võimaluse hotelli remondiga juba sel aastal alustada, et siis järgmise aasta kõrghooajaks taas värskelt uksed avada," ütles Tallink Hotelsi juhatuse liige Ave Svarts. 

Tallink City hotell on täna Eestis kehtinud eriolukorra tõttu jätkuvalt suletud ning hotelli avamise osas sel suvel tehakse otsus siis, kui reisipiiranguid leevendatakse täiendavalt meie naaberriikides ning turismireisijate arv näitab taas mõningast kasvu.

Seni jätkab Tallinnas opereerimist Tallink Express hotell ning tehakse ettevalmistusi lähinädalatel külaliste arvust lähtuvalt Tallink Spa & Conference hotelli taasavamiseks. Alates sellest esmaspäevast on Riias klientidele taasavatud Tallink Hotel Riga.

Tallink Grupp teavitas aprilli alguses töötukassat, et koondab ligi 130 töökohta kontserni ettevõttes TLG Hotellid Eestis ja Lätis.

Toimetaja: Barbara Oja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: