31 kultuuri- ja ühiskonnategelast toetasid avalikult Põlluaasa kandidatuuri

XIV riigikogu ja 20. Augusti Klubi pidulik ühisistung
XIV riigikogu ja 20. Augusti Klubi pidulik ühisistung Autor/allikas: Ken Mürk/ERR

Mitukümmend tuntud kultuuri- ja ühiskonnategelast saatsid pühapäeval riigikogu ja valimiskogu poole avaliku pöördumise, milles kutsuti üles valima Eesti presidendiks EKRE kandidaati Henn Põlluaasa.

"Eesti ootab presidenti, kes täidab Eesti vabariigi põhiseadust, pidades kõrgemaks eesmärgiks Eesti iseseisvust ning eesti rahvuse, keele ja kultuuri edendamist; kes kuulab ja arvestab rahva häält ja seab eesmärgiks meie demokraatlike õiguste edendamise; kellel on kogemused välis-, sise- ja julgeolekupoliitikas; kes on rahva ühendaja, aususe mõõdupuu ja väärikuse eeskuju," seisis pöördumises.

31 pöördumisele allakirjutanut leiab, et Henn Põlluaas oleks selline president.

Allakirjutanute seas on Erik Boltovski, Rait Erikson, Indrek Hargla, Indrek Hirv, Brad Jurjens, Markus Järvi, Tajo Kadajas, Indrek Kalda, Arvi Karotam, Vallo Kepp, Õnne Kepp, Mati Kiirend, Harri Kingo, (:) kivisildnik, Jüri Kotšinev, Aldo Maksimov, Tõnis Mägi, Loone Ots, Malle Pärn, Eve Pärnaste, Andres Raid, Lembit Saarsalu, Jaan Willem Sibul, Sulev Sova, Tõnu Talve, Viktor Tarassov, Toivo Tasa, Ants Taul, Andres Uibo, Hasso Uuetoa, Varro Vooglaid.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: